1:2
konec (0:1)
29.07.2021, 18:00 • Football Academy Stadium, Jerevan (Arménie) • 2. předkolo • Jakub Štěrba (@sterba19)
Tipsport: 7.36 4.57 1.46 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.36 - 4.57 - 1.46
Dinamo Brest – FC Viktoria Plzeň
1:2
konec (0:1)
Branky: 90. Bilenkij – 13. Kayamba (Káčer), 71. Falta (Řezník)
Karty: 40. Jasjukevič (DMB), 70. Judčic (DMB), 77. Slabaševič (DMB), 90+3. Areševič (DMB)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.
Dinamo Brest:
Stěpanov – Judčic, Jasjukevič, Affi, Slabaševič (84. Maskalenčik) – Olechnovič (C), Tichanovskij (78. Šapoval), Sedko (79. Sanusi), Lynko (55. Areševič), Bilenkij – Šestjuk (84. Anufrijev)
Náhradníci: Denisenko – Anufrijev, Maskalenčik, Miljutin, Areševič, Sanusi, Šapoval, Ščerbo, Usenia, Žurnevič
Trenér:
FC Viktoria Plzeň:
Hruška – Řezník, Hejda (C), Brabec, Hybš – Ndiaye – Kayamba (87. Ba Loua), Káčer, Šulc (87. Hlavatý), Mosquera (66. Falta) – Beauguel (28. Chorý)
Náhradníci: Tvrdoň, Mrózek – Pernica, Chorý, Hlavatý, Falta, Matějka, Koželuh, Ba Loua, Pachlopník
Trenér:
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Hallin
Diváci:
První zápas: Plzeň - Dinamo Brest 2:1
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+3
90+3
90+2
90+1
90
90. Stanislav BILENKIJ - 1:2
90
Domácí se dočkali branky a gól to byl z plzeňské strany darovaný. Modou Ndiaye namazal STANILAVOVI BILENKIJEMU, který následně sám proti Hruškovi nezaváhal.
89
89
88
87
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Michal Hlavatý.
86
85
84
Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Slabaševič, přichází Maskalenčik.
83