4:1
po prodl. (0:0)
29.07.2021, 17:00 • Centralnij stadion, Kostanaj • 2. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 3.48 3.18 2.27 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.48 - 3.18 - 2.27
FC Tobol Kostanaj – HNK Hajduk Split
4:1
po prodl. (0:0)
Branky: 56. Jovanćić (Mužikov), 61. Sergejev (Tośić), 67. Sergejev (Brigido), 118. Tagybergen (Nurgalijev) – 90+4. Sahiti
Karty: 31. Kajrov (KST), 37. Jovanćić (KST), 81. Valjulin (KST) – 14. Simič (HJS), 94. Simić (HJS)
Neproměněná penalta: 70. Krovinović (HJS), brankář Mokin zneškodnil
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:12.
FC Tobol Kostanaj:
Mokin – Maily, Maročkin, Amanović – Kajrov, Mužikov (C) (87. Nurgalijev), Jovanćić (108. Žarinbetov), Valjulin – Tośić (75. Toni Silva), Sergejev (79. Lobžanidze), Brigido (87. Tagybergen).
Náhradníci: Busurmanov, Cuprikov – Asrankulov, Semčenkov, Tagybergen, Nurgalijev, Žarinbetov, Toni Silva, Žumašev, Abilgazij, Lobžanidze.
Trenér:
HNK Hajduk Split:
Kalinić (C) – Ćolina (83. Dolćek), Simič, Vušković (83. Dimitrov), Lovrencsics – Vuković – Jairo (68. Bjuk), Krovinović (112. Atanasov), Sahiti – Ljubićić (61. Elez), Mlakar (83. Diamantakos).
Náhradníci: Posavec, Perić – Dimitrov, Eduok, Čujić, Čaluśić, Diamantakos, Elez, Atanasov, Bjuk, Dolćek, Ćubelić.
Trenér:
Rozhodčí: Moskalev – Masjakin, Usačev
Diváci:
První zápas: Hajduk Split - Tobol Kostanaj 2:0
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
120+1
120
120
118
118. Ašat TAGYBERGEN - 4:1
118
Nurgalijev posunul míč na střed hřiště a skákavá střela z dálky vyslaná z kopačky AŠATA TAGYBERGEN pořádn ězaskočila brankáře kaliniće – 4:1! Asistence: Azat Nurgalijev.
115
112
109
108
106
106
105
104
102
101
98
96
95