28.07.2021, 19:00 • Bakcell Arena, Baku • 2. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 4.1 3.27 2.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:54:23)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 3:12.
Je konec. Olympiakos může slavit, jelikož postupuje do 3. předkola Ligy mistrů po dvou výhrách 1:0. O dnešní jedinou branku se postaral v 15. minutě Masouras. Domácí celek si nemohl vypracovat žádnou větší šanci.

90+4

90+1

Málem se hostující hráč dostal do úniku, ale ocitl se jen v ofsajdu.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

Nyní bylo málem srovnáno, ale střela Muradbajliho skončila těsně vedle pravé tyče!

88

Domácí se stále nemohou propracovat do šance.

86

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Koka, přichází El Arabi.

85

Tentokrát Baku získalo rohový kop, ale ten přinesl jen střelu nad bránu.

83

Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Abbasov, přichází Muradbajli.
Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Bougrine, přichází Nafacov.
Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Lawal, přichází Alizada.
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Masouras, přichází Vrousai.

80

Zbývá už pouze deset minut a Olympiakos nadále vede 1:0.

78

Neftçi Baku se snaží vytvořit tlak, ale Olympiakos brání velice dobře a poctivě.

76

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Valbuena, přichází Randjelovič.

74

Stále není k vidění nic vážnějšího a není to zrovna pohledné utkání.

71

Cissé se sice dopustil faulu na své polovině, ale Baku následně nic nevytvořilo.

70

Je před námi posledních dvacet minut hry a ázerbajdžánský celek nadále prohrává 0:1 a musí vstřelit dvě branky.