Evropská konferenční liga (předkola)

Inter Escaldes – KF Teuta Durrës

0:3

po prodl. (0:1)

27.07.2021, 17:45 • Estadi Nacional (Andorra la Vella) [Kapacita: 3 306] • 2. předkolo • Martin Penker

Tipsport: 3.07 3.01 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek úterního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:21:20)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 26:11.
Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec dokázali smazat výsledek 0:2 z domácího utkání a v dnešním utkání zvítězili 0:3 po prodloužení. O branky se dnes postaral Plaku, který se trefil dvakrát a hlavně díky němu postupují do další fáze Evropské konferenční ligy hosté a v prodloužení z penalty Kallaku, který také hrál skvěle. Domácí dnes prakticky nic nepředvedli, kromě jedné vážnější šance z prodloužení, kdy nastřelili břevno a s Evropskou konferenční ligou se tak loučí.

120+4

120+2

Domácí se ještě snaží vstřelit kýženou branku, ale zatím se jim to příliš nedaří.

120+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

120

Jeden z hostujících hráčů se skácel k zemi uvnitř vlastního vápna a musí tak být ošetřen.

120

Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhého prodloužení.

118

Zogaj vyslal na branku střelu z hranice vápna, která však skončila vysoko nad brankou.

116

Hosté nyní už jen brání a prakticky všechny míče co získají odkopávají daleko od své branky.

115

Domácí tlačí svého soupeře, ale do vážnější šance se momentálně zatím nedostali.

114

Na trávníku to momentálně dost vře a hra je tak často přerušována.

113

Žlutou kartu dostává Stivi Frashëri (KF Teuta Durrës).

112

Žlutou kartu dostává Pepi Georgiev (KF Teuta Durrës).

112

Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Sebino Plaku, přichází Fabjan Beqja.

110

Žlutou kartu dostává Asion Daja (KF Teuta Durrës).

109

Následně se ještě domácí dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí ho neodpískal.

108

Žlutou kartu dostává Adrian Gallego (Inter Escaldes).

108

Domácí se dostali do obrovské šance, ale jeden z nich z hranice pokutového puntíku trefil pouze břevno!