27.07.2021, 18:00 • Lilleküla Stadium, Tallinn • 2. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 5.12 3.6 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:55:57)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:8.
Je konec. Legia Varšava zvítězila na půdě Flory Tallinnu 1:0 a celkově tak 3:1 a postupuje do 3. předkola, kde se utká s Dinamem Záhřeb. Ve 25. minutě měli domácí největší šanci, ale po centru z levé strany se míč odrazil ve vápně jen vedle brány. Ve 43. minutě šla Legia málem do vedení, ovšem hlavička Lopése minula svatyni Tallinnu. V 66. minutě dali domácí regulérní gól, který ale po chybě rozhodčího nebyl uznán. O minutu později se navíc trefili hosté, konkrétně Lopes. Konec zápasu si polský celek pohlídal a v 90+1. minutě ještě trefil břevno Luquinhas.

90+4

90+3

Po centru do vápna sice přišla hlavička domácího hráče, ale ta nebyla nijak nebezpečná.

90+2

Tomáš Pekhart nyní uviděl žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

90+1

90+1. Luquinhas nastřelil horní tyč!

90+1

Luquinhas mohl poslat hosty do dvoubrankového vedení, ale jeho pokus uvnitř vápna orazítkoval jen horní tyč!

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

Ale Legia je ve vzduchu jednoznačně lepším týmem a tak ani tento roh nebyl nebezpečný.

90

Nyní Flora ještě získala rohový kop z levé strany a může zdramatizovat konec zápasu.

89

Sappinen se sice dostal ke střele uvnitř vápna, ale trefil pouze soupeře.

88

Centr hostů sice letěl do vápna, ale Pekhart se k němu nedostal.

87

Další faul ze strany domácích, po kterém šel k zemi jako sťatý Martins.

86

Nákop ze strany estonského celku skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování Legie.

85

Flora sice získala autové vhazování, které letělo do vápna, kde ale šel hostující hráč velmi ochotně k zemi a rozhodčí mu na jeho divadlo skočil.

84

Hostující obrana nyní pouze odkopává míče a chce si uhájit svůj náskok. Legia Varšava tak může hrát v klidu, neboť kdyby dostala dvě branky tak se jde do prodloužení.

83

Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Lopes, přichází Slisz.

82

Flora se snaží spěchat, ale stále nemá podporu z druhé vlny. Centr letící do vápna, kde je pouze jeden hráč, který tak nemá šanci něco vymyslet.