Menu

Další

Olympijské hry - Badminton

Celodenní liveblog

konec

24.07.2021, 02:00 • Musašino Forest Sports Plaza, Čófu, Tokio • Vojtěch Martinek

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne! Na počtenou příště! (15:01:05)
První hrací den badmintonových turnajů je za námi, soutěže se rozeběhnou zase zítra. Tentokrát o hodinu později než dnes, tedy ve tři hodiny ráno.

14:59

První hrací den skončil!

14:59

Konečný výsledek: Gaeun Kimová (KOR) – Haramara Gaitanová (MEX) 2:0 (21:14, 21:9).

14:56

Kimová má duel plně pod kontrolou a vyhrává 18:7, první hrací den je pomalu minulostí.

14:45

Zbývá ještě poslední bitva, resp. dost možná i poslední gem. Gaeun Kimová vyhrála nad Haramarou Gaitanovou 21:14, uspěje čtrnáctá hráčka světa i podruhé?

14:42

Konečný výsledek: Cu-Wei Wang (TPE) – Niluka Karunaratne (SRI) 2:0 (21:12, 21:15).

14:40

Konečný výsledek: Juki Fukušimová/Sajaka Hirotaová (JPN) – Chloe Birchová/Lauren Smithová (GBR) 2:0 (21:13, 21:14).

14:23

Konečný výsledek: Seyoung Anová (KOR) – Clara Azurmendiová (ESP) 2:0 (21:13, 21:8).

14:08

Předposlední ženská dvouhra dne se zřejmě chýlí ke konci, Seyoung Anová vede nad Clarou Azurmendiovou ve druhém gamu už 8:3. První vyhrála jasně 21:13.

14:02

Nejlepší ženská dvojice světa, složena z Japonek Juki Fukušimové a Sajaka Hirotaové, vstoupila do turnaje zápasem s Chloe Birchovou a Lauren Smithovou. Po šesti minutách hry na prvním kurtu vede 13:9.

13:50

Konečný výsledek: Viktor Axelsen (DEN) – Luka Wraber (AUT) 2:0 (21:12, 21:11).

13:45

Konečné výsledky:
Peng Soon Chan/Liu Ying Gohová (MAS) – Čchun Man Tchang/Jing Suet Ceová (HKG) 1:2 (18:21, 21:10, 16:21).
Hirojuki Endo/Juta Watanabe (JAP) – Godwin Olofua/Anuoluwapo Opeyori (NGR) 2:0 (21:2, 21:7).

13:13

Na třetím kurtu se za malou chvíli rozběhne souboj mezi Viktorem Axelsenem, světovou čtyřkou, a Lukou Wraberem. Nepočítaje dvě již rozehraná střetnutí na hracích plochách jedna a dva, zbývají v dnešním programu už jen poslední čtyři utkání.

13:11

Konečný výsledek: Selena Pieková/Cheryl Seinenová (NED) – Rachel Honderichová/Kristen Tsai (CAN) 2:1 (16:21, 21:14, 21:15).

13:09

Konečný výsledek: Takeši Kamura/Keigo Sonoda (JPN) – Mark Lamsfuss/Marvin Seidel (GER) 2:0 (21:13, 21:8).

12:42

Kanadsko-nizozemský souboj mezi dvojicemi Pieková – Seinenová a Honderichová – Tsaiová půjde do třetího gamu, první jmenovaný pár v tom druhém odvrátil porážku výsledkem 21:14.

12:24

Konečné výsledky:
Sohee Leeová/Seungchan Shinová (KOR) – Setyana Mapasaová/Gronya Somervillová (AUS) 2:0 (21:9, 21:6).
Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taerattanachaiová (THA) – Joshua Hurlburt-Yu/Josephine Wuová (CAN) 2:0 (21:13, 21:6).

Celodenní liveblog

konec

Zpět na online


Statistiky:
Výsledky dne:
Mužská dvouhra:
Angus Ng Ka Long (HKG) – Lino Munoz (MEX) 2:0 (21:9, 21:10).

Jonatan Christie (IND) – Aram Mahmoud (EOR) 2:0 (21:8, 21:14)

B. Sai Praneeth (IND) – Misha Zilberman (ISR) 0:2 (17:21, 15:21)

Viktor Axelsen (DEN) - Luka Wraber (AUT) 2:0 (21:12, 21:11)

Cu-Wei Wang (TPE) – Niluka Karunaratne (SRI) 2:0 (21:12, 21:15)

Ženská dvouhra:
Xuefei Qipová (FRA) – Thuy Linh Nguyenová (VIE) 0:2 (11:21, 11:21)

Akane Jamagučiová (JPN) – Mahoor Shahzadová (PAK) 2:0 (21:3, 21:8)

Busanan Ongbamrungphanová (THA) – Daniela Maciasová (PER) 2:0 (21:4, 21:9)

Cu Jing Tchajová (TPE) – Sabrina Jaquetová (SUI) 2:0 (21:7, 21:13)

Seyoung Anová (KOR) – Clara Azurmendiová (ESP) 2:0 (21:13, 21:8)

Gaeun Kimová (KOR) – Haramara Gaitanová (MEX) 2:0 (21:14, 21:9)

Mužská čtyřhra:
Ťün Chuej Li/Jü Čchen Liou (CHN) – Phillip Chew/Ryan Chew (USA) 2:0 (21:9, 21:17)

Marcus Gideon/Kevin Sukamuljo (IND) – Ben Lake/Sean Vendy (GBR) 2:0 (21:15, 21:11)

Jang Le-E/Čch'-Lin Wang (TPE) – Satwiksairaj Rankireddy/Chirag Shetty (IND) 1:2 (16:21, 21:16, 25:27)

Kim Astrup/Anders Rasmussen (DEN) - Vladimir Ivanov/Ivan Sozonov (ROV) 2:0 (21:13, 21:18)

Mohammad Ahsan/Hendra Setawan (IND) – Jason Ho-Shue/Nyl Yakura 2:0 (21:12, 21:11)

Solgyu Choi/Seungjae Seo (KOR) – Aaron Chia/Wooi Yik Soh (MAS) 0:2 (22:24, 15:21)

Takeši Kamura/Keigo Sonoda (JPN) – Mark Lamsfuss/Marvin Seidel (GER) 2:0 (21:13, 21:8)

Hirojuki Endo/Juta Watanabe (JAP) – Godwin Olofua/Anuoluwapo Opeyori (NGR) 2:0 (21:2, 21:7)

Ženská čtyřhra:
Greysia Poliiová/Aprijani Rahajuová (INA) – Mei Kuan Chowová/Meng Yean Leeová (MAS) 2:0 (21:14, 21:17)

Čching Čchen Čchenová/I Fan Ťiaová (CHN) – Jongkolphan Kititharakulová/Rawinda Prajongjaiová (THA) 2:0 (21:6, 21:10)

Jüe Tuová/Jin Chuej Liová (CHN) – Maiken Fruergaardová/Sara Thygesenová (DEN) 2:0 (21:13, 21:15)

Soyeong Kimová/Heeyong Kongová (KOR) - Gabriela Stojevová/Stefani Stojevová (BUL) 2:1 (21:23, 21:12, 23:21)

Maju Matsumotová/Wakana Nagahirová (JPN) – Doha Hanyová/Hadia Hosnyová (EGY) 2:0 (21:7, 21:3)

Sohee Leeová/Seungchan Shinová (KOR) – Setyana Mapasaová/Gronya Somervillová (AUS) 2:0 (21:9, 21:6)

Selena Pieková/Cheryl Seinenová (NED) - Rachel Honderichová/Kristen Tsai (CAN) 2:1 (16:21, 21:14, 21:15)

Juki Fukušimová/Sajaka Hirotaová (JPN) – Chloe Birchová/Lauren Smithová (GBR) 2:0 (21:13, 21:14)

Smíšená čtyřhra:
Juta Watanabe/Arisa Higašinová (JPN) – Mathias Christiansen/Alexandra Bojeová (DEN) 2:1 (20:22, 21:11, 21:15)

Marcus Ellis/Lauren Smithová (GBR) – Thom Ciquel/Delphine Delrueová 2:0 (21:18, 21:17)

S' Wej Čeng/Ja Čchiung Chuangová (CHN) – Adham Hatem Elgamal/Doha Hanyová (EGY) 2:0 (21:5, 21:10)

Seungjae Seo/Yujung Chaeová (KOR) – Robin Tabeling/Selena Pieková (NED) 2:1 (16:21, 21:15, 21:11)

Praveen Jordan/MD Oktaviantiová (IND) – Simon Leung/Gronya Somervillová (AUS) 2:1 (20:22, 21:17, 21:13)

I Lju Wang/Tung Pching Chuangová (CHN) – Mark Lamsfuss/Isabel Herttrichová (GER) 2:0 (24:22, 21:17)

Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taerattanachaiová (THA) – Joshua Hurlburt-Yu/Josephine Wuová (CAN) 2:0 (21:13, 21:6)

Peng Soon Chan/Liu Ying Gohová (MAS) – Čchun Man Tchang/Jing Suet Ceová (HKG) 1:2 (18:21, 21:10, 16:21).