24.07.2021, 17:00 • 1. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 2.28 3.35 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Líšně vše, hezký zbytek soboty i celého víkendu. (19:00:29)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 2:1. Rohy: 9:6.
Šílený zápas je u konce a Líšeň se po neskutečném obratu raduje zcela zaslouženě z vítězství 3:2. Do druhé půle šla sice s dvoubrankovým mankem a dlouho se nemohla dostat do zápasu, než přišel centr Paška a snížení Stáni, který byl osamocen na zadní tyči. Už sedm minut nato bylo dokonce vyrovnáno, když na malém vápně zakončoval další novic v barvách Líšně Šimon Chwaszcz. Vedení hostům mohl vrátit Nabijev, jenže Veselý skvěle zasáhl a deset minut před koncem byl Březina vyloučen po zákroku na Silného. Právě Jan Silný se nakonec coby střídající hráč stal hrdinou Líšně a rozhodl čtyři minuty před koncem zcela osamocen o vítězství marvanů.

90+6

90+6

Ještě jeden aut pro hostující barvy z levé strany, ale už žádná šance nepřijde.

90+5

Hra se přesunula k pravému rohovému praporku, kde naspořil několik sekund Krška.

90+4

Domácí teď drží míč u levé lajny a šetří cenné sekundy. Hosté se nemohou vymanit.

90+3

Do vápna šel i brankář Milan Švenger, ale rozehrávka se vůbec nepovedla. Líšeňští šli 2 na 1 na prázdnou branku, Málek ale nedal Kučerovi vůbec přesný pas a na polovině hřiště zasáhl ve skluzu Isaac Muleme.

90+2

Za dlouhým nákopem sprintoval Bazal, který málem šel sám na branku. Ševčíkovi utekl, ale skvěle jej zakřižoval Lutonský a uvidíme rohový kop.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90+1

Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Michal Bednář.

90

Matocha inkasoval na polovině hřiště nepříjemný úder do obličeje a musí být ošetřován. Navíc za několik sekund má být střídán...

90

Krška si na pravé straně píchl krásně míč kolem obránce a byl býval by vyzval Silného k dalšímu gólu, rozhodčí mu ale odpískal šlapák.

89

Navíc v útoku jsou domácí, kteří dobře kombinují, a šetří cenné sekundy.

87

Hosté teď mají na možné srovnání zhruba pět minut, ale hrají v oslabení. Nic z toho jim do karet moc nehraje.

86

Líšeň právě vstřelila branku!
Líšeňský stadion explodoval nadšením a neskutečný obrat je dokonán! Krškův pas hosté zachytili, ale počínali si příliš ledabyle. Soupeře o míč obral Kučera a krásným obloučkem našel za obranou úplně volného JANA SILNÉHO, který si počínal jako ryzí kanonýr propálil Švengera po zemi – 3:2.

84

Bazal se po několika odrazech dostal ve vápně ke střelce, ale trefil jen soupeře. Domácí poté nadvakrát odehráli balon do bezpečí.

83

Přímý kop byl nadvakrát odvrácen, posléze zkusil z dálky střílet Matocha, jenže rána mu vůbec nesedla.

82

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Ondřej Žežulka.