0:0
konec (0:0)
22.07.2021, 19:00 • Štadión Antona Malatinského, Trnava • 2. předkolo • Vít Muzikář
Tipsport: 2.5 3.18 2.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.5 - 3.18 - 2.6
FC Spartak Trnava – Sepsi Sfântu Gheorghe
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 52. Yusuf (TRN), 69. Ristovski (TRN), 82. Twardzik (TRN), 83. Kóša (TRN) – 43. Aganović (SOSK), 83. Mitrea (SOSK) 86. Mitrea (SOSK)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 0:6. Fauly: 19:19.
FC Spartak Trnava:
Takáč – Čurma, Kóša, Twardzik, Mikovič (C) – Bukata (80. Vlasko), Savvidis, Grič (88. Procházka) – Cabral, Ristovski (75. Boateng), Yusuf (88. Iván).
Náhradníci: Kamenár, Chudý – Tumma, Trajkovski, Anthony, Iván, Boateng, Procházka, Kolesár, Yao, Vlasko.
Trenér:
Sepsi Sfântu Gheorghe:
Niczuly – Dimitrov, Tincu, Mitrea (C), Stefanescu – Fofana, Paun (84. Vasvari)– Aškovski (61. González), Rep (71. Achahbar), Aganović (46. Damascan) – Čunčukov (84. Bojic).
Náhradníci: Began, Gedo – Sousa, Vasvari, Achahbar, González, Damascan, Bojic.
Trenér:
Rozhodčí: Stojanov (BUL) – Kolev (BUL), Maksimov (BUL)
Diváci: 1 000
Odveta: Sepsi - Trnava 1:1
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
86
83
82
69
52
43