5:1
konec (2:0)
22.07.2021, 20:45 • Pittodrie Stadium, Aberdeen • 2. předkolo • Vojtěch Olšr
Tipsport: 2.46 3.02 3.26 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.46 - 3.02 - 3.26
Aberdeen FC – BK Häcken
5:1
konec (2:0)
Branky: 28. Considine (Ramsay), 45. Ferguson (pen.), 53. Ferguson, 84. Ramirez (Mackenzie), 90+3. McLennan (Mackenzie) – 59. Jeremejeff (Faltsetas)
Karty: 7. Considine (ABE) – 88. Milovanovic (HCK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 3:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 2:3.
Aberdeen FC:
Lewis – Ramsay (77. Gurr), McCrorie, Considine, Hayes (76. McLennan) – Ferguson, Brown (C), Ojo (66. Mackenzie) – Emmanuel-Thomas, Ramirez (90+5. Jenks), Hedges
Náhradníci: Woods – Mackenzie, McGinn, McGeouch, McLennan, Jenks, Gurr, Campbell, Kennedy, Hancock
Trenér:
BK Häcken:
Abrahamsson – Godswill, Toivio, Hammar, Sverrisson – Berggren, Friberg (C) (54. Faltsetas), Bengtsson (46. Heintz) – Wålemark (84. Milovanovic), Jeremejeff, Youssef (54. Maarouf)
Náhradníci: Brattberg, Rasheed – Faltsetas, Heintz, Fridriksson, Adjoumani, Olsson, Irandust, Carlsson, Milovanovic, Maarouf
Trenér:
Rozhodčí: Munuera – Cabañero, Serrato (vš. Španělsko)
Diváci:
Odveta: Häcken - Aberdeen 2:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
88
88. Žlutá karta pro Milovanovice
88
7