1:0
konec (1:0)
22.07.2021, 20:30 • Arena Naţională, Bukurešť • 2. předkolo • David Suchý
Tipsport: 1.28 5.18 11.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.28 - 5.18 - 11.8
FCSB – FC Šachťor Karaganda
1:0
konec (1:0)
Branky: 38. Cordea
Karty: 59. Cretu (STB), 88. Popescu (STB) – 24. Mitošević (KRG), 33. Chozin (KRG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:7.
FCSB:
Vlad – A. Cretu, V. Cretu, Cristea, Radunović – Morutan (46. Stoica), Popescu (71. Coman), Vina (46. Musi) – Cordea (90+1. Dumitru), Tanase (C), Popescu
Náhradníci: Straton – Coman, Dumitru, Harut, Musi, Ondrášek, Perianu, Serban, Stoica
Trenér:
FC Šachťor Karaganda:
Šackij (C) – Gabyšev (66. Kybyraj), Chozin, Graf, Bujvolov, Atanaskoski – Mitošević, Mavutor (76. Tattybajev), Bakajev – Šikavka (66. Rustemović), Najarjan (59. Omirtajev)
Náhradníci: Trofimec – Kybyraj, Nazymchanov, Nursejtov, Omirtajev, Pairuz, Rustemović, Sviridov, Tattybajev
Trenér:
Rozhodčí: Dimitriou – Egglezou, Georgiou
Diváci:
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
88
59
33
24