Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

Larne FC – AGF Aarhus

2:1

konec (2:0)

22.07.2021, 20:30 • Inver Park, Larne • 2. předkolo • Filip Chaloupecký (@chaloupeckyf)

Celý zápas byl lepší tým ze Severu Irska, nakonec si však po chybě Fergusona veze do Dánska výhru jen o gól. Venku to bude mít hodně těžké, dá se očekávat, že se Aarhus před vlastními fanušky nahecuje. Já děkuji za pozornost a hezký zbytek večera. (22:25:33)

90+4

Konec zápasu.

90+4

Balon lítá ze strany na stranu, snahy o kombinace jsou ty tam.

90

Nastavují se 4 minuty.

89

Dalo by se čekat, že Larne bude s vítězstvím 2:1 spokojené, ale není tomu tak, stále se snaží rychle hrát a přidat další branku.

88

Následný roh skončil po slabé hlavičce v zámezí, odkopávat se bude od brány.

87

McKendry se po individuální akci dostal do zakončneí, jeho střela byla tečována na roh.

84

84. FERGUSON - 2:1

84

AGF Aarhus právě vstřelil branku!

Centr Juelsgaarda si kuriózně srazil brankář Ferguson do branky, Aarhus tak snížil naprosto zadarmo bez většího vlastního přičinění.

81

McKendry zbytečně be zabolu dojel Bissecka a tím pádem došlo k další strkanici, rozhodčí nejenže neposoudil zákrok jako faul, ale ani nepřerušil hru v situaci, kdy byli hráči obličeji centimetr od sebe.

80

Lynch dobře předal na pravé straně McKendrymu, ten pálil těsně vedle.

79

Slibný protiútok Larne zazdil špatnou přihrávkou Hale.

78

Aarhus se nikam nežene a čeká na skulinku v obraně domácích.

76

Do rychlého protiútoku se řítil Ammitzbøll, balon mu však utekl daleko od nohy a za jásotu tribun Bolger míč odkopl skoro až na střechu stadionu.

74

Střídání také u domácích, střed pole oživí Mitchell, Herron je ze hřiště stažen.

74

Další střídání podporující ofenzivu, Lunda Jensena nahradil Ammitzbol.

72

Herron hledal za obranou Halea, ale pas nebyl přesný.

70

Herron zkusil své štěstí zpoza vápna, tečovaná střela skončila vedle.

Larne FC – AGF Aarhus

2:1

konec (2:0)

Zpět na online

Branky: 3. McDaid, 30. Jarvis (Herron) – 84. Ferguson (vla.)

Karty:   2. Hausner (AAR), 45+1. Thorsteinsson (AAR), 68. Kurminowski (AAR)

Larne FC: Ferguson – Cosgrove, Watson, Bolger, Jarvis – Hughes (C), Sule, Herron – Lynch, McDaid, Randall
Náhradníci: Argyrides – Hale, Kelly, Lusty, McKendry, Mitchell, Robinson, Scott

AGF Aarhus: Hansen – Munksgaard, Hausner (C), Tingager, Lund Jensen – Gronbaek, Poulsen, Olsen – Jevtovič, Kurminowski, Thorsteinsson
Náhradníci: Andersen – Ammitzboll, Bisseck, Duncan, Gersbach, Juelsgaard, Kristensen, Tengstedt

Rozhodčí: Gal Leibovitz (ISR), David Elias Biton (ISR), Tom Adi (ISR), Liran Liany (ISR)

Odveta: Aarhus - Larne FC 1:1

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2