2:1
konec (1:1)
22.07.2021, 20:30 • Stadion Grbavica, Sarajevo • 2. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 5.93 3.93 1.57 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.93 - 3.93 - 1.57
FK Velež Mostar – AEK Atény
2:1
konec (1:1)
Branky: 14. Prśeś, 53. Zajmović (Ćosić) – 12. Ansarifard (Albanis)
Karty: 40. Anduśić (VMO), 57. Hasanović (VMO), 80. Ferreyra (VMO), 85. Čosić (VMO) – 58. Mantalos (AEK), 64. Šachov (AEK), 90+3. Tallec (AEK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:12.
FK Velež Mostar:
Bogdanović – Ovćina, Željković (C), Isić, Ferreyra – Hasanović, Prśeś (73. Osmić) – Čosić (86. Radović), Anduśić (69. Vehabović), De Souza (86. Dejanović) – Zajmović (69. Georgijević).
Náhradníci: Kaćavenda – Zubanović, Radović, Cvijanović, Georgijević, Osmić, Alagić, Vehabović, Dejanović, Radovac.
Trenér:
AEK Atény:
Tsintotas – Hélder Lopes (59. Mitaj), Tzavellas, Svarnas, Bakakis – Szymański, Śachov (79. Le Tallec) – Albanis (59. Tanković), Mantalos (C), Garcia – Ansarifard (69. Araujo).
Náhradníci: Stanković, Gkinis – Le Tallec, Araujo, Tanković, Vranjeś, Mitoglou, Danćenko, Radonja, Mitaj, Śabanadźović, Roukounakis.
Trenér:
Rozhodčí: Verboomen – Hillaert, Wyns
Diváci: 6128
Odveta: AEK Atény - Velež Mostar 1:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+3
90+1
90
86
Střídání v týmu FK Velež Mostar: ze hřiště odchází Mehmed Čosić, přichází Slaviśa Radović.
85
80
79
73
69
Střídání v týmu FK Velež Mostar: ze hřiště odchází Dźenan Zajmović, přichází Dejan Georgijević.
Střídání v týmu FK Velež Mostar: ze hřiště odchází Nemanja Anduśić, přichází Edo Vehabović.
64
59
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Hélder Lopes, přichází Mario Mitaj.
58
57
53
53. Dźenan ZAJMOVIĆ - 2:1
53
pěkná akce domácích i přes tečovanou přihrávku došel míč k DŹENANOVI ZAJMOVIĆOVI, který míč umístil po zemi přensě k levé tyči – 2:1!. Asistence: Mehmed Ćosić.
40
32
14
14. Omar PRŚEŚ - 1:1
14
Autorem neskutečně výstavní branky je OMAR PRŚEŚ, který vyhnal svou střelou všechny pavouky ze šibenice – 1:1!
12
12. Karim ANSARIFARD - 0:1
12
Po pěkné kombinaci na jeden dotek se střelou k levé tyči prosazuje KARIM ANSARIFARD – 0:1! Asistence: Christos Albanis.