4:0
konec (1:0)
22.07.2021, 20:00 • Stadion Gundadalur, Tórshavn • 2. předkolo • Vojtěch Görög
Tipsport: 2.74 3.08 2.66 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.74 - 3.08 - 2.66
HB Tórshavn – FK Budućnost Podgorica
4:0
konec (1:0)
Branky: 45. Przybylski (Johansen), 47. Przybylski (Dahl), 58. Petersen (Mohr), 66. Johansen (pen.)
Karty: 16. Joensen (HBT) – 80. Raičkovič (BDC), 85. Mijovič (BDC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:11.
HB Tórshavn:
Gestsson (C) – Mohr, Wardum, Askham H., Johansen – Hansen H. – Petersen P., Joensen R., Przybylski, Justinussen – Dahl
Náhradníci: Mork – Soylu, Thomsen, Radosavlevic, Dam, Jakobsen H., Chukwudi, Samuelsen, Mikkelsen
Trenér:
FK Budućnost Podgorica:
Dragojevič – Ražnatovič, Adžič, Babič, Duričkovič – Raičkovič, Božovič, Četkovič – Grbič (C) – Mijovič, Ivanovič
Náhradníci: Pavličič – Kordič, Sekulič, Milič, Vlahovič, Dukanovič, Baošič
Trenér:
Rozhodčí: Munro – Stewart, Doig (SCO)
Diváci:
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
85
80
16