Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

Riga FC – FK Škendija Tetovo

2:0

konec (1:0)

22.07.2021, 19:00 • Skonto Stadions, Riga • 2. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 1.89 3.34 4.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:58:06)
Riga FC zvítězila nad Škendijí Tetovem na domácí půdě 2:0. Už ve 13. minutě poslal domácí celek do vedení Wesley. V 52. minutě to bylo 2:0 pro domácí mužstvo, když se trefil Vakulko. Konec utkání už si Riga pohlídala a od odvety má skvělý výsledek.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:10.

90+6

Konec zápasu.

90+6

Muritala je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou za faul ve středu hrací plochy.

90+6

Ovšem další útok Tetova skončil jen v zámezí za bránou.

90+5

Škendija Tetovo je v nastaveném čase v tlaku, ale ten zatím nedokáže k něčemu využít.

90+4

Zejnullai podrazil soupeře svým skluzem a uviděl žlutou kartu.

90+3

Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Alimi, přichází Bilalli.
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Qaka, přichází Zejnullai.

90+1

Brkič si lehce poradil se střelou soupeře z dálky a nikam nespěchá.

90

Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc.

88

Paurevič má nyní zdravotní problémy a vypadá to, že na hrací plochu budou muset lékaři.

87

Domácí se dostali k míči a šli do protiútoku, ale ten byl nakonec zpomalen a Riga šetří čas.

85

Lotyšský celek se už s míčem dostal do vápna, ale následná střela Loukiliho byla zblokována.

83

Riga získala rohový kop, ale po následném centru zavítal míč jen do zámezí.

81

Dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Rugins a následuje tak volný kop Tetova.

80

Halimi krátce po svém příchodu na hrací plochu uviděl žlutou kartu za svůj faul.

79

Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Vakulko, přichází Halimi.
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Nafiu, přichází Igor.

Riga FC – FK Škendija Tetovo

2:0

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 13. Wesley (Soisalo), 52. Vakulko (Soisalo)

Karty:   35. Paurevič (RIG), 80. Halimi (RIG), 81. Rugins (RIG), 90+6. Muritala (RIG) – 27. Bejtulai (SHK), 90+4. Zejnullai (SHK)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:10.

Riga FC: Brkič – Petersons, Saiz, Paurevič (C), Černomordijs, Rugins – Vakulko (79. Halimi), Wesley (61. Piševič), Brisola (68. Babajan), Soisalo (78. Loukili) – Leo (68. Muritala)
Náhradníci: Ozols – Babajan, Djurišič, Fjodorovs, Halimi, Kirss, Kurakins, Loukili, Muritala, Piščevič

FK Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Neziri, Bejtulai (C), Pavič – Alimi, Ramadani (56. Hebaj) – Nafiu, Qaka (90+3. Zejnullai), Doriev – Ibraimi
Náhradníci: Ramani, Redjepi – Bilalli, Elezi, Hebaj, Igor, Merxhani, Rakipi, Timovski, Zejnulai

Rozhodčí: Pechanec – Mokrusch, Hájek

Odveta: Škendija - Riga FC 0:1

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2