1:3
konec (1:2)
22.07.2021, 19:00 • AEK Arena, Larnaca • 2. předkolo • Karel Jedlička
Tipsport: 1.86 3.8 4.17 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.86 - 3.8 - 4.17
Apollon Limassol FC – MŠK Žilina
1:3
konec (1:2)
Branky: 25. Džrádí – 5. Ďuriš (Kaprálik), 45. Bernát, 52. Bernát (pen.)
Karty: 58. Panagiotou (APN), 65. Gonçalves (APN), 80. Inžgia (APN) – 28. Fazlagić (ZIL), 33. Bernát (ZIL), 68. Kiwior (ZIL), 76. Petráš (ZIL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:17.
Apollon Limassol FC:
Jovanović – Panagiotou, Katelaris, Gonçalves, Khammas (73. Dabo) – Marković (56. Coll), Kyriakou /C/, Džrádí (84. Papunašvili), Denić – Pittas, Psychas (46. Inžgia)
Náhradníci: Demetriou – Malekkidis, Spoljarić, Foti
Trenér:
MŠK Žilina:
Petráš – Rusnák, Minárik /C/, Kiwior, Anang – Gono, Fazlagić, Bernát (80. Slebodník) – Kaprálik (70. Goljan), Jibril (80. Bičachčjan), Ďuriš
Náhradníci: Teplan – Myslovič, Jambor, Nemčík, Sluka, Kopas, Suľa
Trenér:
Rozhodčí: Luca – Lunardon, Ercolani (SMA)
Diváci:
Odveta: Žilina - Apollon Limassol 2:2
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
84
80
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Bernát, přichází Slebodník.
73
70
56
46