Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

Apollon Limassol FC – MŠK Žilina

1:3

konec (1:2)

22.07.2021, 19:00 • AEK Arena, Larnaca • 2. předkolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.86 3.8 4.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mladý celek Žiliny veze z Kypru nečekaně příznivý výsledek! Za vítězstvím vykročili hosté již v 5. minutě, kdy Kaprálikovu přihrávku před prázdnou bránu využil Ďuriš. Za domácí sice Libanonec Džrádí fantastickou střelou do vzdálenější šibenice vyrovnal, ale gólem do šatny potrestal smolný odraz o domácího obránce Bernát a tentýž hráč krátce po přestávce proměnil pokutový kop.
Apollon měl vlastně jen jednu vyloženou šanci na snížení stavu, ale tu v 87. minutě vychytal Petráš a tak Žilině stačí za týden doma prohrát o gól. (21:07:41)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:17.

90+5

Konec zápasu.

90+2

Špatně nízko kopnutý roh Apollonu nemohl obranu čtvrtého celku slovenské ligy ohrozit.

90

Nastavuje se pět minut.

89

Na druhé straně měl Jovanović poměrně snadnou úlohu při technické střele střídajícího Goljana.

87

Žilinští fotbalisté si běží plácnout s Petrášem, který je teď podržel klíčovým zákrokem. Nejdříve vyrazil Pittasovu bombu zpoza šestnáctky a poté vychytal i Inžgiovu dorážku z rohu malého vápna.

86

Ananga berou křeče, soupeři projevili solidaritu a chvilku se nehrálo.

84

Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Džrádí, přichází Papunašvili.

80

Žlutou kartu dostává Revazi Inžgia (Apollon Limassol) za faul na Ananga.

80

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Jibril, přichází Bičachčjan.
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Bernát, přichází Slebodník.

79

Panagiotoův centr směřoval do země nikoho a skákavý míč snadno stahuje Petráš do své náruče.

76

Žlutou kartu dostává Samuel Petráš (MŠK Žilina) za zdržování hry.

76

Dabo hlavičkoval po náběhu ze sprintu a z úhlu neměl čas zamířit mezi tyče. Míč letí kolem boční sítě za bránu šošonů.

73

Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Khammas, přichází Dabo.

70

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Kaprálik, přichází Goljan.

70

Chyriakou prověřil propagační střelou z dálky brankáře Petráše.

68

Žlutou kartu dostává Jakub Kiwior (MŠK Žilina) za faul loktem.

65

Žlutou kartu dostává Wellington Gonçalves (Apollon Limassol).

Apollon Limassol FC – MŠK Žilina

1:3

konec (1:2)

Zpět na online

Branky: 25. Džrádí – 5. Ďuriš (Kaprálik), 45. Bernát, 52. Bernát (pen.)

Karty:   58. Panagiotou (APN), 65. Gonçalves (APN), 80. Inžgia (APN) – 28. Fazlagić (ZIL), 33. Bernát (ZIL), 68. Kiwior (ZIL), 76. Petráš (ZIL)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:17.

Apollon Limassol FC: Jovanović – Panagiotou, Katelaris, Gonçalves, Khammas (73. Dabo) – Marković (56. Coll), Kyriakou /C/, Džrádí (84. Papunašvili), Denić – Pittas, Psychas (46. Inžgia)
Náhradníci: Demetriou – Malekkidis, Spoljarić, Foti

MŠK Žilina: Petráš – Rusnák, Minárik /C/, Kiwior, Anang – Gono, Fazlagić, Bernát (80. Slebodník) – Kaprálik (70. Goljan), Jibril (80. Bičachčjan), Ďuriš
Náhradníci: Teplan – Myslovič, Jambor, Nemčík, Sluka, Kopas, Suľa

Rozhodčí: Luca – Lunardon, Ercolani (SMA)

Odveta: Žilina - Apollon Limassol 2:2

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2