Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Dinamo Batumi – BATE Borisov

0:1

konec (0:0)

22.07.2021, 19:00 • Batumi Arena, Batumi • 2. předkolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.44 3.1 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit na počtenou zase u dalšího fotbalu. (20:55:04)
Fotbalisté BATE Borisov zvládli úvodní zápas kvalifikace proti FC Dinamo Batumi a po brance Pavla Nechajčika vyhráli 1:0. Ve druhém poločase byli aktivnějším týmem, ale jinak bylo utkání poměrně vyrovnané, a to i na střelecké pokusy (8:8).

90+6

Konec zápasu.

90+5

Teď to jsou dokonce fotbalisté BATE, kteří drží míč na své útočné polovině.

90+4

Hosté hrají směrem dozadu velmi disciplinovaně, Dinamo se zatím k ničemu nedostalo.

90+3

Sanogova střela nepřišla ve vhodný okamžik a zamířila tak mimo branku.

90+1

Prodlužuje se 5 minut.

90

Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Umarov, přichází Bessmertnij.

88

Dinamo drží míč a snaží se propracovat ke střele, zatím neúspěšně.

87

Střídání v týmu FC Dinamo Batumi: ze hřiště odchází Altunašvili, přichází Manjgaladze.

86

Střídání v týmu FC Dinamo Batumi: ze hřiště odchází Jigauri, přichází Navalovski.

83

83. NECHAJČIK - 0:1

83

BATE Borisov právě vstřelil branku!
Fotbalisté BATE využívají rychlý protiútok a otevírají skóre zápasu. Jusovova střela skončila na pravé tyčce, ale míč se odrazil příhodně k PAVLOVI NECHAJČIKOVI, který ho dorazil do odkryté části branky. Asistence: Dmitrij Jusov.

80

Střídání v týmu FC Dinamo Batumi: ze hřiště odchází Flamarion, přichází Sanogo.

77

Signevič se už dral k šanci, ale po jeho útočném faulu rozhodčí hru přerušil.

72

Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Milić, přichází Jusov.

71

Možná zatím největší šance zápasu končí vedle! Signevič se na levé straně osamostatnil a obstřelil Kupatadzeho. Těsně minul tyčku.

65

Nechajčikův přímý kop rozvětřil obranu Dinama.

61

Žlutou kartu dostává Zaria (FC Dinamo Batumi).

FC Dinamo Batumi – BATE Borisov

0:1

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 83. Nechajčik (Jusov)

Karty:   61. Zaria (FBA)

Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 8:8. Fauly: 9:16.

FC Dinamo Batumi: Kupatadze – Chabradze, Kobakhidze (C), Azackij, Azarov – Teidi, Altunašvili (87. Manjgaladze) – Mamučašvili (58. Zaria), Flamarion (80. Sanago), Jigauri (86. Navalovski) – Pantsulaia (59. Gaprindašvili)
Náhradníci: Alavidze, Charatišvili, Margvelašvili, Gaprindašvili, Zaria, Nikabadze, Tevdoradze, Manjgaladze, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze

BATE Borisov: Čičkan – Volodko (46. Bordačev), A. Filipović, J. Filipović, Nechaev – Nechajčik, Karasev, Jablonski, Umarov (90. Bessmertnij) – Milić (72. Jusov), Signevič
Náhradníci: Kudravets, Dergačev, Volkov, Jusov, Kopitović, Bessmertnij, Bordačev, Nosko, Vasilevič, Supranovič

Rozhodčí: Kučin – Vassjutin, Tichonjuk

Odveta: BATE - Batumi 1:4

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2