2:1
konec (2:0)
22.07.2021, 19:00 • Doosan Arena, Plzeň • 2. předkolo • Jakub Štěrba (@sterba19)
Tipsport: 1.17 7.44 15.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.17 - 7.44 - 15.4
FC Viktoria Plzeň – Dinamo Brest
2:1
konec (2:0)
Branky: 22. Šulc (Kayamvba), 32. Kaša (Falta) – 79. Šestjuk (Araševič)
Karty: 28. Ndiaye (PLZ) – 51. Bilenky (DMB), 80. Lynko (DMB), 81. Jasjukevič (DMB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:12.
FC Viktoria Plzeň:
Hruška – Hybš, Kaša (89. Pernica), Brabec (C), Falta – Ndiaye – Kayamba (74. Ba Loua), Šulc, Hlavatý (60. Čermák), Mosquera – Beauguel (74. Chorý)
Náhradníci: Tvrdoň, Mrózek – Pernica, Řezník, Chorý, Čermák, Matějka, Koželuh, Ba Loua, Pachlopník, Káčer
Trenér:
Dinamo Brest:
Stěpanov – Slabaševič, Jasjukevič (90. Miljutin), Affi, Ščerbo (76. Araševič) – Olechnovič (C), Šapoval (46. Šestjuk), Tichanovskij, Sedko – Sanusi (63. Lynko), Bilenkij
Náhradníci: Denisenko – Šestjuk, Areševič, Miljutin, Anufryieu, Usenia, Lynko, Žurnevič
Trenér:
Rozhodčí: Lardot – Conotte, Vincenzo (všichni BEL)
Diváci: 4468
Odveta: Dinamo Brest - Plzeň 1:2
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+3
89
76
74
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Joel Kayamba, přichází Adriel Ba Loua.
63
60
46