Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Viktoria Plzeň – Dinamo Brest

2:1

konec (2:0)

22.07.2021, 19:00 • Doosan Arena, Plzeň • 2. předkolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 1.17 7.44 15.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů plzeňské Viktorie se opět budu těšit, na shledanou. (20:56:12)
Plzeň si tak do odvety odváží jednobrankový náskok a vše je nadále otevřené. Nutno podotknout, že druhé utkání se nebude hrát v Bělorusku, nýbrž v daleké Arménii, konkrétně v jejím hlavním městě Jerevanu.
Je dobojováno. Viktoria Plzeň na svém trávníku poráží běloruský Brest 2:1. První poločas byl v jasné režii domácího mužstva, díky zásluze Šulce a Kaši vedla Viktoria o dvě branky, nicméně o dvoubrankové vedení přišla jedenáct minut před koncem, kdy chybu v domácí obraně dokázal potrestat Šestjuk. Viktoria ve svém stém zápase v evropských pohárech v novodobé éře tak bere výhru o jeden gól.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:12.

90+6

Konec zápasu.

90+5

Šimon Falta poslal dlouhý balon do pokutového území, kde si ho plzeňští sice našli, nicméně prostor mezi třemi tyčemi netrefili.

90+4

Tomáš Chorý faulován uprostřed hřiště, Plzeň má stále šanci na vstřelení třetí branky.

90+3

Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Jasjukevič, přichází Miljutin.

90+3

Šestjuk sprintoval po levé straně, ke střele ho ovšem nepustil ve skluzu Jakub Brabec.

90+2

Pavel Šulc při bránění fauloval Affiho, ten se nejprve svíjel na trávníku, poté vyskočil jako nic.
Dnešní utkání sleduje 4468 diváků.

90+1

Opět se chtěl Ba Loua dostat do šance, strom do cesty mu ale vypěstoval stoper Afii.

90+1

Hlavní rozhodčí Lardot ve druhém poločase nastaví pět minut.

90

Ba Loua kličkoval na pravé straně, ale k centru se neprokličkoval. I Plzeň by ráda přidala ještě jednu branku, vypadá to, že odveta bude ještě hodně zajímavá.

89

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Filip Kaša, přichází Luděk Pernica.

88

Filip Kaša opět na hrací ploše, vypadá to, že zranění bude vážnějšího charakteru a u postranní čáry už se připravuje Luděk Pernica.

87

Hosté cítí šanci na vyrovnání a stále více se Brest tlačí do koncovky. Diváci cítí, že hráči potřebují podporu a tak z plných plic povzbuzují své svěřence.

86

Hosté hodili balon z autu až do pokutového území, tam si ho sebral Aleš Hruška, který ale poté až příliš váhal s rozehrávkou.

85

Filip Kaša už je zpět ve hře a sprintuje zpět na své stanoviště do obrany.

FC Viktoria Plzeň – Dinamo Brest

2:1

konec (2:0)

Zpět na online

Branky: 22. Šulc (Kayamvba), 32. Kaša (Falta) – 79. Šestjuk (Araševič)

Karty:   28. Ndiaye (PLZ) – 51. Bilenky (DMB), 80. Lynko (DMB), 81. Jasjukevič (DMB)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:12.

FC Viktoria Plzeň: Hruška – Hybš, Kaša (89. Pernica), Brabec (C), Falta – Ndiaye – Kayamba (74. Ba Loua), Šulc, Hlavatý (60. Čermák), Mosquera – Beauguel (74. Chorý)
Náhradníci: Tvrdoň, Mrózek – Pernica, Řezník, Chorý, Čermák, Matějka, Koželuh, Ba Loua, Pachlopník, Káčer

Dinamo Brest: Stěpanov – Slabaševič, Jasjukevič (90. Miljutin), Affi, Ščerbo (76. Araševič) – Olechnovič (C), Šapoval (46. Šestjuk), Tichanovskij, Sedko – Sanusi (63. Lynko), Bilenkij
Náhradníci: Denisenko – Šestjuk, Areševič, Miljutin, Anufryieu, Usenia, Lynko, Žurnevič

Rozhodčí: Lardot – Conotte, Vincenzo (všichni BEL)

Diváci: 4468

Odveta: Dinamo Brest - Plzeň 1:2

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2