0:0
konec (0:0)
22.07.2021, 19:00 • Stadion Balgarska armija, Sofia • 2. předkolo • Karel Jedlička
Tipsport: 1.29 5.54 9.81 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.29 - 5.54 - 9.81
CSKA Sofia – FK Liepāja
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 86. Carey (SOF) – 18. Hilário (LIE), 45. Simić (LIE), 59. Tkačuk (LIE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:13.
CSKA Sofia:
Busatto – Turicov, Mattheij, Antov (46. Petrov), Mazikou – Geferson /C/, Bai (46. Jomov), Youga – Wildschut (74. Čataković), Caicedo (59. Ahmedov), Carey (90.+5 Živkov)
Náhradníci: Božev, Jevtimov – Nzila, Dončev, Galabov
Trenér:
FK Liepāja:
Zviedris – Keita, Simić, Isajevs, Žuļevs (89. Veretilo) – Baga (71. Kārkliņš), Běrjozkin, Tkačuk (85. Ostojić) – Ukpa (89. Pedroso), Mirosavljev (71. Šabala), Hilário /C/
Náhradníci: Ikstens, Radotić – Tidenbergs, Lazarević, Torres, Hvoiņickis, Ikaunieks
Trenér:
Rozhodčí: Bankes – Davies, Mainwaring (ENG)
Diváci:
Odveta: FK Liepāja - CSKA Sofia 0:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:13. (21:11:53)
90+5
90+5
90+3
90+1
90+1. Čataković přestřeluje po Careyho přihrávce
90+1
90
89
88
86
85
81
80
78
76
74
72