1:0
konec (0:0)
22.07.2021, 19:00 • Stadion Lokomotiv, Plovdiv • 2. předkolo • Michal Břuchanský
Tipsport: 2.67 3.09 2.88 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.67 - 3.09 - 2.88
PFK Lokomotiv Plovdiv – 1.FC Slovácko
1:0
konec (0:0)
Branky: 89. Vitanov
Karty: 54. Bykov (LKP)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:13.
PFK Lokomotiv Plovdiv:
Pirgov – Gomis, Crăciun, Bykov – Nikolajev (64. Petrović), Vitanov, Umarbojev (90. Angelov), Ruane – Salinas (86. Jančev), Minčev, Iliev (C).
Náhradníci: Raeder – Paskalev, Jančev, Mavrodiev, Ivanov, Petrović, Angelov.
Trenér:
1.FC Slovácko:
Nguyen – Reinberk, Hofmann, Kadlec (C), Kalabiška – Sadílek, Daníček, Havlík – Navrátil (78. Petržela), Cicilia, Holzer (55. Jurečka).
Náhradníci: Nemrava, Bajza – Srubek, Mareček, Vecheta, Petržela, Kohút, Divíšek, Jurečka, Šimko, Kudela, Merdović.
Trenér:
Rozhodčí: Abed – Mugnier, Pasqualotti (FRA)
Diváci:
Odveta: Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 1:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
54