0:1
konec (0:1)
22.07.2021, 18:30 • Stade Jos Nosbaum, Dudelange • 2. předkolo • Martin Pacák
Tipsport: 2.71 3.28 2.71 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.71 - 3.28 - 2.71
F91 Dudelange – Bohemians Dublin
0:1
konec (0:1)
Branky: 11. Tierney
Karty: 24. Delgado (DUD), 35. Kirch (DUD), 58. Diouf (DUD), 68. Hassan (DUD), 82. Muratovic (DUD), 90. Morren (DUD) – 71. Devoy (BOF), 72. Lyons (BOF), 83. Finnerty (BOF)
Neproměněná penalta:
F91 Dudelange:
Joubert – Van Den Kerkhof, Delgado, Cools, Diouf – Da Cruz, Morren, Kirch (C) – Sinani – Hadji, Bettaieb
Náhradníci: Agovic, Bojić, Esposito, Gashi, Hardahl Hansen, Hassan Nader, Kabore, Medjkoune, Muratovic, Ninte, Silva Dos Santos, Stumpf
Trenér:
Bohemians Dublin:
Talbot – Lyons, Cornwall, C. Kelly, Breslin – Coote, Devoy, Buckley (C), Burt – Tierney, G. Kelly
Náhradníci: Feely, Finnerty, Grehan, Hery, Levingston, Mahon, Mallon, McGuinnes, Minogue, Mullins, Ward, Wilson
Trenér:
Rozhodčí: Kajtazovic N. – R. Vukan, M. Vidali
Diváci:
Odveta: Bohemians Dublin - Dudelange 3:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
11
11. TIERNEY - 0:1
11
Celek z Dublinu jde do vedení! Úvodní branku utkání si připsal ROSS TIERNEY. Bez asistence.