0:0
konec (0:0)
22.07.2021, 18:00 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • 2. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 1.47 4.11 8.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.47 - 4.11 - 8.33
FK Karabach – FC Ašdod
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 90. Ibrahimli (KBK) – 32. Zaken (ASH), 44. Cvetković (ASH) 83. Medvedev (KBK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:7.
FK Karabach:
Magomedalijev – Husejnov, Medvedev (C), Medina, Bajramov – Andrade, Garajev (78. Ibrahimli) – Romero, Ozobić (78. Kady), Zubir (84. Vešović) – Šejdajev (71. Gurbanli).
Náhradníci: Balajev, Arazli – Matić, Ibrahimli, Kady, Gurbanli, Alijev, Husejnzade, Vešović, Gulijev.
Trenér:
FC Ašdod:
Jarafi – Kamaheni, Cohen, Cvetković, Ben Zaken (C) – Bilevi (76. Bzeia), Abu Akal, Nyengue (25. Haroś), Brihon (63. Zakaria) – Einbrom (63. Bagayoko), Rajnov (76. Sabag).
Náhradníci: Mišpati – Haroś, Bagayoko, Netanel, Sisay, Zasano, G. Dahan, I.A. Dahan, Zakaria, Bzeia, Sabag, Hasson.
Trenér:
Rozhodčí: Bojko – Wójcik, Niemirowski
Diváci: 8231
Odveta: FC Ašdod - Karabach 0:1
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90
90
84
83
83. Červená karta
83
83
78
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Gara Garajev, přichází Ismajli Ibrahimli.
76
Střídání v týmu FC Ašdod: ze hřiště odchází Oz Bilevi, přichází Nawaf Bzeia.
71
63
Střídání v týmu FC Ašdod: ze hřiště odchází Lior Einbrom, přichází Moussa Bagayoko.
62
62.
62
45
44
44.
44
44
32
25
11
11.
11