2:4
konec (0:1)
22.07.2021, 15:00 • Gyumri City Stadium, Gyumri • 2. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 3.1 3.12 2.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.1 - 3.12 - 2.5
Ararat Jerevan – Śląsk Wrocław
2:4
konec (0:1)
Branky: 49. Bravo (Malakjan), 84. Hakobjan Ra. (Kone) – 20. Golla (Maczynski), 50. Piasecki (Expósito), 70. Pich, 90. Pich (Expósito)
Karty: 27. Kone (ARJ), 28. Deble (ARJ), 33. Malakjan E. (ARJ), 53. Bravo (ARJ) – 68. Lewkot (SLA), 82. Štiglec (SLA), 87. Szromnik (SLA), 90+5. Golla (SLA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:10.
Ararat Jerevan:
Jermakov – Bravo (81. Hakobjan Ro.), Prljevič, Mkojan (C), Margarjan – Pobulič (72. Stanojevič), Muradjan – Arakeljan (62. Manojan), Deble (72. Silue), Malakjan E. (62. Hakobjan Ra.) – Kone
Náhradníci: Simonjan – Hakobjan Ro., Hakobjan Ra., Isah, Malakjan G., Manojan, Nazarjan, Silue, Stanojevič, Vardanjan
Trenér:
Śląsk Wrocław:
Szromnik – Janasik (74. Pawlowski), Lewkot, Golla, Štiglec – Pich, Maczynski (C) (81. Schwarz), Makowski, Garcia – Expósito, Piasecki (65. Sobota)
Náhradníci: Putnocký – Bejger, Bergier, Pawlowski, Poprawa, Praszelik, Schwarz, Sobota, Verdasca
Trenér:
Rozhodčí: Popov – Venev, Atanasov
Diváci:
Odveta: Śląsk - Ararat 3:3
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
81
Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Maczynski, přichází Schwarz.
74
72
Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Pobulič, přichází Stanojevič.
65
62
Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Malakjan E., přichází Hakobjan Ra..