2:1
konec (1:1)
22.07.2021, 10:30 • International Stadium Jokohama • Skupina D • Patrik Czepiec
Tipsport: 1.77 3.3 4.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.77 - 3.3 - 4.65
Pobřeží slonoviny – Saúdská Arábie
2:1
konec (1:1)
Branky: 40. al-Amrí (vla.), 66. Kessié – 44. al-Dawsárí (aš-Šahrání)
Karty: 73. Kessié (CIV), 86. Gradel (CIV) – 80. an-Nadžií (KSA), 90+7. al-Farádž (KSA) 90+7. A. Doumbia (CIV)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:11.
Pobřeží slonoviny:
Ira – Singo, Dabila, Diallo, Bailly – I. Doumbia (66. Dao), Kouassi – A. Diallo (90+1. Timite), Kessié, Gradel (C) (90+1. A. Doumbia) – Kouamé.
Náhradníci: Nagoli – Gnaka, Dao, Keïta, Ouattara, Timite, A. Doumbia.
Trenér:
Saúdská Arábie:
ar-Rubaí – Abdulhamíd, al-Amrí (76. Al-Ghannam), aš-Šahrání, Hindí – al-Farádž (C), al-Hassan (76. Ch. Ad-Dawsarí) – Jahíja (67. al-Chulajf), an-Nadžií, ad-Dawsárí – al-Hamdán (63. Gharíb).
Náhradníci: Buchárí – al-Jámí, Ch. Ad-Dawsarí, al-Chulajf, Gharíb, Alí.
Trenér:
Rozhodčí: Conger (NZL) – Rule (NZL), Makasini (TGA)
Diváci:
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
90+7
90+7
90+7. Červená karta
90+7
86
80
73