0:0
konec (0:0)
22.07.2021, 09:30 • Sapporo Dome, Sapporo • Skupina C • Vít Muzikář
Tipsport: 13.1 4.8 1.26 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 13.1 - 4.8 - 1.26
Egypt – Španělsko
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 7. al-Futúh (EGY), 45. Muhammad (EGY), 78. Hegází (EGY), 89. Ghalál (EGY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:8.
Egypt:
aš-Šanáví – al-Iráqí (89. Fuád), Hamdí, Hegází (C), Ghalál, al-Futúh – Ášůr (63. Hamdí), Tawfíq, Muhammad (62. Ádil) – Rajján (63. Muhsin), Subhí (90+3. Ramadán).
Náhradníci: M. Subhí – Hamdí, Fuád, Muhsin, Ádil, Ramadán, Mansí.
Trenér:
Španělsko:
Simón – Mingueza (22. J. Vallejo), García, P. Torres, Miranda – D. Ceballos (C) (45+1. Moncayola), Merino (68. Soler), Pedri – Asensio (68. B. Gil), Oyarzabal (68. Mir), Olmo.
Náhradníci: Fernández – Cucurella, J. Vallejo, Mir, Soler, Moncayola, B. Gil.
Trenér:
Rozhodčí: Makhadmeh (JOR) – Alroalle (JOR), Alkalaf (JOR)
Diváci: -0-
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:8.
90+5
90+4
90+4
90+3
90+3. Vallejo mohl v nastavení strhnout vítězství na stranu Španělů, avšak míč poslal do boční sítě
90+3
90+3
90+2
90+2
90+1
90+1
90
89
89
88
88. Mir hlavičkoval jenom do gólmana
88