Reprezentace do 18 let

Švýcarsko – Česko

5:6

po prodl. (0:2, 3:2, 2:1 - 0:1)

21.07.2021, 17:00 • Vaillant Arena, Davos • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Konec zápasu. (19:18:23)

62:38

Česko právě vstřelilo branku!
Je konec, v prvním duelu jsou o chlup úspěšnější hokejisté českého týmu! Výhru svému celku v prodloužení vystřelil JIŘÍ KULICH – 5:6! Asistence: Dominik Rymon.

60:01

60:00

57:16

55:16

Osmnáctka má šanci rozhodnout ještě v základní hrací době, Švýcaři jsou trestáni za příliš mnoho hráčů.

50:40

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Ani Petrův gól nebude tím rozhodujícím, Švýcaři těsně po polovině třetí třetiny srovnávají zásahem SIMONEHO TERRANEA – 5:5! Asistence: Miles Müller.

46:36

Přestřelka pokračuje vesele dál, první zářez si na svou pažbu zapisuje útočník DOMINIK PETR – 4:5! Český tým se opět ujímá hubeného náskoku, vydrží mu tentokrát aspoň pár minut? Asistence: Eduard Šalé, Marek Alscher.

45:24

43:24

Zadák Marek Alscher (CZE) se vrací na lavici hanby, tentokrát si odpyká trest za nebezpečnou výstroj.

40:38

Srovnáno, dramatická bitva v Davosu se dále komplikuje! Schnattinger loví ze své klece čtvrtý kotouč, na střeleckou listinu se zařazuje JONAS TAIBEL – 4:4! Asistence: Louis Füllemann.

40:01

40:00

39:38

Národní tým si ještě před koncem druhé třetiny bere náskok zpět na svou stranu! Dvaadvacet sekund před sirénou se prosazuje TOMÁŠ CIBULKA – 3:4! Asistence: Jakub Hujer.

39:11

37:42

37:11

Poměr sil na ledě se vyrovná, gólman Michael Schnattinger (CZE) si do statistik zapisuje dvě trestné minuty za zdržování hry.

35:42

Pohodlí trestných lavic v Davosu na vlastní kůži okusí Gaël Christe (SUI), jenž je vykázán za podrážení.

34:27

Odpověď na sebe ovšem tentokrát nenechala dlouho čekat a ve Vaillant Areně se bude znovu hrát zase od začátku! Zaettu tentokrát překonal Eduard ŠALÉ – 3:3! Asistence: Marek Alscher.

32:51

A RODWIN DIONICIO kompletuje hattrick, Schnattinger inkasuje v průběhu druhé třetiny už potřetí a Švýcaři poprvé v utkání odskakují do vedení – 3:2! Bez asistence.

26:33

RODWIN DIONICIO se jen minutu nato prosazuje podruhé, v Davosu začínáme zase od začátku! Češi si nyní pohár hořkosti za své prohřešky vypili skutečně až do úplného dna – 2:2! Asistence: Alessandro Lurati.

25:26

Reprezentanti helvetského kříže dvojnásobnou početní výhodu rychle využívají, kontaktní gól na na světě. Na rozdíl jediného gólu v polovině šestadvacáté minuty snižuje RODWIN DIONICIO – 1:2! Asistence: Darren Boss, Jonas Taibel.

25:04

Tohle není dobré, osmnáctka jde do tří! Za hákování je vyloučen Jiří Kulich (CZE).

24:55

Prokáže se pravidlo "nedáš, dostaneš"? Na trestnou za držení míří Marek Alscher (CZE).

24:14

22:14

Početní výhodu si vyzkouší i Češi, dvěma minutami je za podrážení trestán Yanick von Bergen (SUI).

20:01

20:00

14:15

Svěřenci lodivoda Petra oslabení přečkali a pár minut po jeho konci se mohou radovat z dalšího gólu! Tentokrát se na listinu úspěšných střelců zapisuje DENIS PUCHALA – 0:2! Bez asistence.

10:21

08:21

Švýcaři mají šanci srovnat v přesilovce, za vysokou hůl jde na dvě minuty ven ze hry Dominik Petr (CZE).

03:23

Výborný vstup do střetnutí pro národní tým, Češi jdou už v polovině čtvrté minuty v Davosu do vedení! Pod úvodní zásah dnešního utkání se podepsal FRANTIŠEK FORMÁNEK – 0:1! Bez asistence.

00:01

Švýcarsko: Zaetta (Simeoni) – Füllemann, Quinn, Dionicio, Boss, Moser, Christe, Bieri, Terraneo – Naber, Taibel (C), Schild – Rod, Müller, Lurati – Greuter, Kilchenmann, Weber – Offner, Gruber, von Bergen.

Česko: Schnattinger (Špunar) – Čech, Alscher, Cibulka, Němec, Puchala, Dobeš – Kulich, Sapoušek, Rymon – Hujer, Šapovaliv (C), Slavíček – Šalé, Petr, Jecho – Formánek, Soukup, Šmajda.

Rozhodčí: Hebeisen, Borga – Progin, Burgy.
Nominace na trojzápas se Švýcarskem

Brankáři: Michael Schnattinger (Kometa), Jan Špunar (Olomouc).

Obránci: Tomáš Cibulka (Liberec), František Němec (Kometa), Denis Puchala, Matěj Prčík (oba Vítkovice), Filip Krajčík (Karlovy Vary), Marek Alscher (Lahti, FIN), Aleš Čech (Oulu, FIN), Zdeněk Dobeš (De Smet Jesuit High, USA).

Útočníci: Jakub Hujer (Liberec), Marek Soukup (Plzeň), Matyáš Šapovaliv (Kladno), Eduard Šalé (Kometa), Šimon Slavíček (Slavia), Jiří Kulich, Robin Sapoušek, Dominik Rymon, Samuel Šmajda (všichni Karlovy Vary), Jonáš Jungwirth (Jihlava), Adam Bareš (Lahti, FIN), Dominik Petr (Rauma, FIN), Adam Jecho (Tappara, FIN), František Formánek (Pardubice), Filip Juříček (Jyväskylä, FIN).
Příjemnou středu u sledování mládežnického hokeje! Přípravy na srpnový Hlinka Gretzky Cup vrcholí, českou osmnáctku dnes v Alpách čeká první ze série tří přípravných zápasů proti Švýcarsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

5:6

Branky a nahrávky: 26. Dionicio (Boss, Taibel), 27. Dionicio (Lurati), 33. Dionicio, 41. Taibel (Füllemann), 51. Terraneo (Müller) – 4. Formánek, 15. Puchala, 35. Šalé (Alscher), 40. Cibulka (Hujer), 47. Petr (Šalé, Alscher), 63. Kulich (Rymon)

03:23 CZE 0:1 Formánek
08:21 CZE 2 Petr, vysoká hůl
14:15 CZE 0:2 Puchala
22:14 SUI 2 Bergen, podrážení
24:55 CZE 2 Alscher, držení
25:04 CZE 2 Kulich, hákování
25:26 SUI 1:2 Dionicio (Boss, Taibel)
26:33 SUI 2:2 Dionicio (Lurati)