Reprezentace do 18 let

Švýcarsko – Česko

5:6

po prodl. (0:2, 3:2, 2:1 - 0:1)

21.07.2021, 17:00 • Vaillant Arena, Davos • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Konec zápasu. (19:18:23)

62:38

Česko právě vstřelilo branku!
Je konec, v prvním duelu jsou o chlup úspěšnější hokejisté českého týmu! Výhru svému celku v prodloužení vystřelil JIŘÍ KULICH – 5:6! Asistence: Dominik Rymon.

60:01

60:00

57:16

55:16

Osmnáctka má šanci rozhodnout ještě v základní hrací době, Švýcaři jsou trestáni za příliš mnoho hráčů.

50:40

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Ani Petrův gól nebude tím rozhodujícím, Švýcaři těsně po polovině třetí třetiny srovnávají zásahem SIMONEHO TERRANEA – 5:5! Asistence: Miles Müller.

46:36

Přestřelka pokračuje vesele dál, první zářez si na svou pažbu zapisuje útočník DOMINIK PETR – 4:5! Český tým se opět ujímá hubeného náskoku, vydrží mu tentokrát aspoň pár minut? Asistence: Eduard Šalé, Marek Alscher.

45:24

43:24

Zadák Marek Alscher (CZE) se vrací na lavici hanby, tentokrát si odpyká trest za nebezpečnou výstroj.

40:38

Srovnáno, dramatická bitva v Davosu se dále komplikuje! Schnattinger loví ze své klece čtvrtý kotouč, na střeleckou listinu se zařazuje JONAS TAIBEL – 4:4! Asistence: Louis Füllemann.

40:01

40:00

39:38

Národní tým si ještě před koncem druhé třetiny bere náskok zpět na svou stranu! Dvaadvacet sekund před sirénou se prosazuje TOMÁŠ CIBULKA – 3:4! Asistence: Jakub Hujer.

39:11

37:42

37:11

Poměr sil na ledě se vyrovná, gólman Michael Schnattinger (CZE) si do statistik zapisuje dvě trestné minuty za zdržování hry.

35:42

Pohodlí trestných lavic v Davosu na vlastní kůži okusí Gaël Christe (SUI), jenž je vykázán za podrážení.

5:6

Branky a nahrávky: 26. Dionicio (Boss, Taibel), 27. Dionicio (Lurati), 33. Dionicio, 41. Taibel (Füllemann), 51. Terraneo (Müller) – 4. Formánek, 15. Puchala, 35. Šalé (Alscher), 40. Cibulka (Hujer), 47. Petr (Šalé, Alscher), 63. Kulich (Rymon)

Švýcarsko: Zaetta (Simeoni) – Füllemann, Quinn, Dionicio, Boss, Moser, Christe, Bieri, Terraneo – Naber, Taibel (C), Schild – Rod, Müller, Lurati – Greuter, Kilchenmann, Weber – Offner, Gruber, von Bergen.

Česko: Schnattinger (Špunar) – Čech, Alscher, Cibulka, Němec, Puchala, Dobeš – Kulich, Sapoušek, Rymon – Hujer, Šapovaliv (C), Slavíček – Šalé, Petr, Jecho – Formánek, Soukup, Šmajda.

Rozhodčí: Hebeisen, Borga – Progin, Burgy.

03:23 CZE 0:1 Formánek
08:21 CZE 2 Petr, vysoká hůl
14:15 CZE 0:2 Puchala
22:14 SUI 2 Bergen, podrážení
24:55 CZE 2 Alscher, držení