Liga mistrů (předkola)

Alaškert Jerevan – Šeriff Tiraspol

0:1

konec (0:0)

20.07.2021, 17:00 • Stadium Vazgan Sargsijan, Jerevan • 2. předkolo • Rostislav Králik

Tipsport: 4.54 3.19 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hra byla poměrně vyrovnavá, Alaškert FC podal bojovný výkon, nicméně přeci jen se v detailech ukázala větší kvalita a hlavně zkušenost s poháry na straně Šeriffu Tiraspol. Papírový favorit si tak připsal šťastné, ale i zároveň důležité vítězství, které by mělo být potvrzené za týden na moldavské půdě minimálně v podobně postupu. Mějte hezký zbytek dne. (19:06:26)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:7.
Druhý poločas přinesl o poznání fotbal vyšší kvality. V 53. minutě Traore ještě nebyl úspěšným zakončovatelem, povedenou střelou z dálky kontroval Papikjan. Následně však v 80. minutě nejdříve Yansane hlavou trefil břevno a následně se povedenou střelou gólově prosadil Luvannor. Utkání tak končí výhrou Šeriffu Tiraspol 1:0!

90+6

90+6

Gome se ještě provinil faulem na Bizjaka.

90+5

Centr byl zahrán do ohně před branku, kde ho hráči Šeriffu Tiraspol odehráli za postranní čáru.

90+5

Boljevićova střela byla zblokována na rohový kop. Poslední možnost pro Alaškert vyrovnat.

90+4

Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Henrique Luvannor, přichází Lovro Bizjak.

90+3

Momo Yansane se takticky snaží u postranní čáry získat co nejvíce desítek vteřin pro svůj tým.

90+2

Centr Papikjana byl bránícími hráči sražen před pokutové území.

90+1

Šeriff Tiraspol zatím nepouští do závěřečného tlaku Alaškert FC za vyrovnáním.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90

Rohový kop Šeriffu Tiraspol bude rozehrávat Sebastien Thill.

89

Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Peter Banda.

88

Glišić pádem v pokutovém území chtěl přivolat pokutový kop – marně.

87

Tankov mohl srovnat dostal, ale prudký míč od spoluhráče, který nedokázal před brankou zasáhnout.

85

85. Henrique LUVANNOR - 0:1

85

Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Autorem branky je HENRIQUE LUVANNOR, který pěknou střelou dostává do vedení Šeriff Tiraspol – 0:1! Bez asistence.