11.06.2021, 12:25 • Noevir Stadium, Kóbe • Michal Raška

Tipsport: 2.3 3.2 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:20:33)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 20:10.
Je konec. Japonsko zvítězilo nad Srbskem poměrem 1:0. Moc šancí v první půli k vidění bohužel nebylo. Na straně Japonska měl největší Furuhaši, ale jeho pokus byl vyražen gólmanem. Ke konci půle se do dobré příležitosti dostal srbský útočník Makarič, ovšem jeho střela skončila vedle. Do druhé části zápasu vstoupili domácí skvěle a ve 49. minutě otevřel brankový účet Ito. V 64. minutě se trefil také Onaiwu, ale jen po ofsajdu. V 88. minutě mohl poslat Japonsko do dvoubrankového vedení Asano, ale neproměnil velkou šanci.

90+3

90+2

Standardní situace domácího mužstva ale nepřinesla nic vážnějšího, neboť hlavička skončila bezpečně u gólmana.

90+1

Asano byl tentokrát zfaulován na pravé straně Pavlovičem a Japonsko získalo volný kop.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90

Hosté se snaží něco vymyslet v samotném konci zápasu, ale moc se jim to nedaří.

88

88. Asano neprostřelil gólmana Srbska!

88

Do velké šance se dostal Asano, ale nedokázal prostřelit brankáře Rajkoviče!

87

Onaiwu je po vstupu na trávník velmi dravý a opět dohrál Spajiče, kterému se už to tentokrát moc nelíbilo.

85

Asano vypálil z velké dálky, ale jeho pokus skončil pouze u brankáře Rajkoviče.

84

Srbský hráč Spajič zůstal po kontaktu s Onaiwem ležet na hrací ploše.

82

Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Minamino, přichází Haraguči.
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Nagatomo, přichází Ogawa.

80

Už to vypadalo, že se Srbsko dostane do šance, ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.

79

Znovu to jsou Japonci, kteří drží míč na polovině soupeře a snaží se o vstřelení druhé branky.