Georgina Garciová-Perezová (LL) – Tereza Martincová (17)

1:2 1:6, 6:3, 2:6

10.06.2021, 17:06 • Kurt č. 1, Nottingham (GBR) • Osmifinále • David Suchý

Tipsport: 2.64 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tereza Martincová nakonec slaví postup do čtvrtfinále turnaje v Nottinghamu, v dnešním duelu dokázala Georginu Garciovou-Perezovou porazit po setech 6:1, 3:6 a 6:2. Tereza Martincová přitom do zápasu vstoupila parádně, první sadu pohodlně zvládla za necelých dvacet minut. Češka se navíc jako první dostala k brejku ve druhém setu, nicméně Georgina Garciová-Perezová přepnula na vyšší stupeň kvality a výsledek otočila na 6:3. O osudu zápasu tak musel rozhodnout závěrečný třetí set, v němž Georgina Garciová-Perezová dvakrát přišla o podání, naopak Tereza Martincová ani jednou. (18:46:57)

Konec zápasu

2:6

Georgina Garciová-Perezová se po servisu vydala k síti, což Tereza Martincová vyhodnotila k lobu. Španělka sice ještě odehrála míček na druhou stranu, avšak pouze k pohodlné smeči.

40-A

Další hodně dlouhá výměna nakonec končí druhým mečbolem.

40-40

Zápas ještě nekončí. Tereza Martincová měla soupeřku na lopatě, jenomže proti ní stála páska.

30-40

Nyní jeden takový přichází, Georgina Garciová-Perezová čelí mečbolu.

30-30

Tereza Martincová nyní bekhendem přetáhla hrací plochu a na mečboly si musí počkat.

15-30

Martincová se nyní dostala do aktivní mezihry, nakonec jí pomohla chyba soupeřky.

15-15

Je srovnáno. Španělka totiž druhým podáním spíše nahrála na winner, což Tereza Martincová pochopila ukázkově.

15-0

Georgina Garciová-Perezová využila odkrytého levého rohu, kam posadila míček.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Georgina Garciová-Perezová.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Tereza Martincová si znovu dokázala udržet své podání, navíc je jediný gem od vítězství v tomto duelu.