09.05.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.56 4.92 4.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Cam Talbot (MIN) 19 zákroků, 3 OG, úspěšnost 86,4%, odchytal 62:46
Ryan Miller (ANA) 21 zákroků, 4 OG, úspěšnost 84,0%, odchytal 61:48

1. Victor Rask (MIN) 1+0
2. Kirill Kaprizov (MIN) 0+2
3. Ryan Miller (ANA) 21 zákroků, 4 OG, úspěšnost 84,0%, odchytal 61:48 (04:46:27)
Statistiky: Střely na bránu: 25-22; Zablokované střely: 14-7; Vhazování: 49%-51%; Hity: 6-5; Přesilové hry: 1/4-0/1; Trestné minuty: 4-10.
Minnesota se rozloučila s domácím prostředím vítězně, když na svém ledě podruhé v řadě porazila Anaheim po prodloužení. Wild vstřelili ve druhé části dva góly v rozpětí 51 sekund a udělali krok k vítězství, jenže Ducks dokázali vyrovnat. Prodloužení poté rozhodl Victor Rask. Minnesota letos zaznamenala nejlepší domácí bilanci v historii organizace. Konečný výsledek zápasu v St. Paul. Minnesota Wild 4 Anaheim Ducks 3.

62:46

62:46 Victor RASK - 4:3

62:46

Minnesota právě vstřelila branku!
VICTOR RASK teď vymetl nádhernou střelou z levého kruhu bližší levý horní roh brány poté, co převzal puk na útočné modré čáře, a potvrdil nejlepší domácí bilanci Wild v historii organizace – 4:3! Asistence: Matt Dumba a Mats Zuccarello.

61:47

Jamie Drysdale mohl rozhodnout, jenže Cam Talbot ho skvěle vychytal pravým betonem!

61:06

Marcus Johansson vyrazil na levém křídle na steč, jenže neměl podporu spoluhráčů, a tak otočil hru zpátky.

60:01

Minnesota má před sebou další prodloužení. Včerejší extra time rozhodl po pouhých 17 sekundách Kirill Kaprizov, který dnes zaznamenal dva body za dvě asistence. Stav. Minnesota Wild 3 Anaheim Ducks 3.

60:00

59:34

59:34 Maxime COMTOIS - 3:3

59:34

Anaheim právě vstřelil branku!
Kevin Fiala minul prázdnou bránu a na opačné straně poté skóroval MAXIME COMTOIS, když nádhernou střelou z bodu levého kruhu vymetl bližší levý horní roh brány! Ducks tedy dokázali vyrovnat! Asistence: Rickard Rakell a Troy Terry.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:36

Ryan Miller se ohlédl za vyhozením Minnesoty a poté naskočil na střídačku! Hra bez brankáře.

58:12

Anaheim by rád odvolal brankáře, jenže se mu nedaří udržet v útočném pásmu. Wild velice dobře brání.

56:29

Ryan Miller nedokázal udržet ránu od modré čáry, vzápětí mu ale pomohl jeden ze spoluhráčů, který puk zametl pod něj. Wild se nepodařilo přidat pojistku.

56:10

Jacob Larsson chtěl vypálit bez přípravy na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jenže puk úplně minul.

55:21

Minnesota se snaží hrát za jednobrankového vedení hodně jednoduše a držet puk v útočném pásmu, což se jejím hráčům nyní daří. Do konce necelých 5 minut.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Spurgeon (Kaprizov, Fiala), 36. Hartman (Kaprizov, Zuccarello), 36. Bonino (Sturm), 63. V. Rask (Dumba, Zuccarello) – 13. Rakell (Mahura, Manson), 43. Zegras (Comtois, Drysdale), 60. Comtois (Rakell, Terry)

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Cole, Soucy – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Ma. Johansson, V. Rask, Fiala – Bjugstad, Sturm, Bonino. Hlavní trenér: Dean Evason.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Fowler (A), Ja. Larsson, Benoit, Drysdale, Mahura – Rakell, Lundeström, Heinen – Terry, Zegras, Comtois – Volkov, Getzlaf (C), Deslauriers – Carrick, Steel, Jones. Hlavní trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Chris Lee. Čároví: Julien Fournier, Ryan Galloway