21:25

konec (8:12)

08.05.2021, 16:00 • VSH TEZA Hodonín • 2. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.65 8.1 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce. Nakonec jsme viděli celkových čtyřicet šest branek, což je docela velké číslo vzhledem k tomu, že v tom prvním jich byli jen šestnáct. Hodonín dokázal v druhé půli skórovat až ve 12. minutě. Mezitím si plzeň tvořila náskok. Pak přišlo dvojnásobné vyloučení hostů, po kterém sice Hodonín trochu stáhl, ale následně se opět vzdaloval. Viděli jsme dvě pasáže, ve kterých padlo několik branek v opravdu rychlém sledu. Jedna z nich byla i v závěru, kdy jen za poslední dvě minuty padlo pět gólů, z toho tři do sítě Plzně. Ta nakonec bere vítězství o čtyři branky a zapisuje další dva body. (17:25:52)
HK Hodonín – DHC Plzeň 21:25 (8:12)
Nejvíce branek: Višňovská 5, Vavroušková 5, Kalinová 4 – Patrnčiaková 6, Vlachová 5/2, Königová 4. Rozhodčí: Kateřina Brzósková – Karolína Pavelková. Sedmimetrové hody: 0 – 3/2. Vyloučení: 3:4.

Konec zápasu. (21:25)

60

Barbora Vavroušková inkasovala dlouhou přihrávku o zem na pozici pivota, před brankoviště. Míč následně dokázala usměrnit do branky. (21:25)

60

Gól vstřelil tým HK Hodonín (Simona Višňovská). (20:25)

60

Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Annamária Patrnčiaková). (19:25)

59

Nikola Kalinová dostala v kombinaci přihrávku do úplně osamoceného prostoru. Jeji následná rána už lehce vletěla do branky. (19:24)

59

Annamária Patrnčiaková z dalšího útoku lacinou střelou dokázala skórovat a tak je to opět o šest gólů. v tuto chvíli je již rozhodnuto. (18:24)

58

Kornelia Malecká se propracovala s míčem až na pravé křídlo, odkud zavěsila pod víko plzeňské branky. Hodonín se v závěru zápasu přiblížil na pět gólů, ale to již pravděpodobně nedotáhne. (18:23)

57

Nikola Kalinová se prezentovala další parádní ránou z dálky. Míč skončil v levé šibenici. Byl to její dnešní třetí gól. (17:23)

56

Kristýna Königová neskutečně ukradla míč při přihrávce dvou hráček Hodonína a od půlky hřiště ho hodila do branky. To byla opravdu nádhera. (16:23)

55

Oddechový čas pro hosty. (16:22)

53

Simona Višňovská utíkala skrze obraně dvou protihráček, které parádní kličkou oklamala a zakončila. Parádní branka, celkově šestnáctá branka Hodonína. (16:22)

52

Gól vstřelil tým HK Hodonín (Klaudia Cyganová). (15:22)

51

Veronika Dvořáková pěkným podstřelem z pravé strany vsítila. jedná se o její premiérovou branku v tomto zápase. (14:22)

50

S góly se teď opravdu roztrhl pytel. Andrea Vlachová se zprava propracovala do brankoviště a vypálila míč pod nohy vyskakující gólmance. (14:21)

49

Gól vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová). (14:20)

49

Do třetice Plzeň! Hana Formanová vsítila dvacátou branku hostů v tomto utkání a opět upravila na sedmibrankový rozdíl. (13:20)

48

Jen patnáct sekund dělilo poslední dva góly. Anna Šmrhová se trefila již po čtvrté v zápase. (13:19)

21:25

HK Hodonín: Rehušová, T. Novotná, Zichová – Kalinová, Poláchová, Malecká, Vavroušková, Drexlerová, Cyganová, Jadamíková, Pospíšilová, L. Krejčíková, B. Krejčíková, Višňovská, Nováková.

DHC Plzeň: M. Malá, Řezáčová – Patrnčiaková, Kepková, L. Galušková, V. Dvořáková, Formanová, Šmrhová, L. Drozdová, Kantnerová, Lásková, Vlachová, D. Galušková, Bušauerová, Königová, Franzová.

Rozhodčí: Kateřina Brzósková – Karolína Pavelková