Menu

Hokej

NHL

San Jose Sharks – Colorado Avalanche

0:0

před zápasem (-:-, -:-, -:-)

06.05.2021, 03:30 • SAP Center, San Jose • Ondřej Černý

Tipsport: 4.87 5.18 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká a slovenská stopa

Tomáš Hertl (SJS)
Radim Šimek (SJS)
Josef Kořenář (SJS)
Christián Jaroš (SJS)

Martin Kaut (COL)
Pavel Francouz (COL) (zranění) (15:31:57)
Vzájemná utkání

V letošní sezóně se oba celky utkaly už sedmkrát. Šestkrát se z výhry radovalo Coloradu, jednou pak San Jose Sharks. Žraloci tak mají svému soupeři co vracet a v posledním vzájemném duelu v letošní sezóně se budou snažit zvítězit.
Colorado Avalanche

Hosté z Colorada jsou na tom mnohem lépe. Ve stejné divizi totiž okupují druhou příčku se ziskem dvaasedmdesáti bodů a nejen, že už mají vyřazovací boje jisté, mohou ještě zabojovat o první pozici. Na Vegas ztrácejí jen dva body, takže klidně mohou skončit ještě výše. Do konce základní části hráčům Colorada zbývá odehrát šest zápasů a mohou ji tedy dohrát v klidu a připravit se na play-off, které pomalu začíná klepat na dveře a kde, jak už bylo zmíněno, určitě nebudou chybět.

Nejproduktivnější hráči

Nathan MacKinnon 20+45
Mikko Rantanen 29+30
Gabriel Landeskog 19+30
San Jose Sharks

Hokejisté San Jose Sharks jsou v tabulce Západní divize na sedmém místě a připsali si šestačtyřicet bodů. Na čtvrté místo, které znamená postup do vyřazovacích bojů o vytoužený Stanley Cup, mají ztrátu už devíti bodů. A vzhledem k tomu, že Žralokům zbývají odehrát ještě čtyři zápasy a ve hře tak mají osm bodů, je jasné, že se ani letos nepodívají do play-off a sezóna pro ně po základní části skončí. O další fázi soutěže se připravili prakticky sami, mnohokrát zbytečně ztratili body i v utkáních, která měli velmi dobře rozehraná. Nedá se nic dělat, v probíhajícím zkráceném ročníku NHL tak skončí předčasně.

Nejproduktivnější hráči

Evander Kane 22+23
Tomáš Hertl 17+21
Logan Couture 17+14
Hezké čtvrteční brzké ráno přeji všem příznivcům ledního hokeje, zejména pak zámořské NHL. Ta má na programu další porci zápasů a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy San Jose Sharks a Colorado Avalanche.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.

San Jose Sharks – Colorado Avalanche

0:0

před zápasem (-:-, -:-, -:-)

Zpět na online