Tenis

WTA Madrid (antuka)

Ashleigh Bartyová (1) – Petra Kvitová (9)

2:1 6:1, 3:6, 6:3

05.05.2021, 13:43 • Manolo Santana Stadium, Madrid (ESP) • Čtvrtfinále • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 1.44 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:1; 6:3 - Ashleigh Bartyová

6:3

Bartyová si svými údery vybojovala útočnou pozici a přesným úderem do levé části kurtu ukončila zajímavé utkání.

5:3

Return Bartyové končí v síti a Kvitová se ještě drží v zápase. Nyní bude muset soupeřku brejknout.

5:2

Bartyová zariskovala druhé podání a to se jí vyplatilo. Kvitová nedokázala míček vrátit do kurtu a v dalším gemu bude svým podáním odvracet konec zápasu.

4:2

Bartyová brejkla českou tenistku, Kvitová zahrála poslední míček šestého gemu do sítě.

3:2

A hned ten první využila ve svůj prospěch, když při dlouhé výměně přes celé hřiště donutila soupeřku k chybě. Bartyová nepřehodila míček přes síť.

3:1

Aut Bartyové, poté co Kvitová úřadovala na síti. Kvitová získala první gem ve třetím setu.

3:0

Diagonální výměna po rozích nepřinesla české tenistce úspěch. Kvitová umístila míč mimo dvorec.

2:0

Druhý gem končí úderem Kvitové do pásky. Bartyová získala první brejk ve třetí sadě.

1:0

Return Kvitové zamířil mimo kurt. Bartyová získala první gem v posledním setu.

3:6

1:1; 3:6 - Petra Kvitová

3:6

Druhý set je minulostí. Bartyová razantní podání Kvitové odvrátila na polovinu soupeřky, ale na další úder české hráčky už byla krátká. Kvitová získala druhou sadu ve svůj prospěch a vyrovnává stav zápasu na 1:1.

3:5

Šestý gem končí úspěchem Bartyové, Kvitová dosáhla na prudký míček z rakety Bartyové do pravého rohu, jenže balónek skončil v síti.

2:5

Delší výměna končí míčkem pro Kvitovou. Australská tenistka usměrnila balónek pouze mimo kurt a v dalším gemu bude podávat proti ukončení sady.

2:4

Další úder české tenistky už nezamířil do kurtu. Šestý gem tak patří Bartyové.

1:4

První servis zamířila do sítě, ale po druhém překvapila Bartyovou a poslala míček do středu, kam měla soupeřka daleko.

1:3

Ale ne na dlouho, na prudký servis Bartyové si Kvitová sáhla, jenže míček na druhou stranu neodvrátila.

0:3

Kvitová se předvedla parádičkou a uzavřela třetí gem druhé sady. Ta hovoří jednoznačně pro ní.

0:2

Kvitová prolomila servis Bartyové, return české hráčky zamířil do kurtu a ukončil druhý gem.

0:1

Čistá hra české tenistky. Zlepšený servis se projevil na výsledku prvního gemu. Vrací se Kvitová do zápasu?

6:1

Podání Bartyové ještě Kvitová odvrátila, další ránu do levé strany už ne a první set končí vítězstvím Bartyové.

5:1

Kvitová prudkým servisem do středu kurtu nedala Bartyové šanci a odvrátila kanára.