FK Chrudim – Svarog FC Teplice

2:1

konec (1:0) Stav série: 1:0

05.05.2021, 20:15 • Sportovní hala Chrudim • Semifinále • Petr Dejnožka

Úvodní zápas semifinálové série je u konce, slaví Chrudim. Velké emoce a strkanice po konci utkání museli, do hry museli jít i rozhodčí. Nakonec je vše uklidněno a já se s vámi tedy loučím s konstatováním, že Chrudim vede nad Teplice 1:0, loučím! (21:59:11)

39:59

Poslední vteřina, ještě je tu teplický roh.

39:45

Martin Doša výborně zdvojil soupeře a zmocnil se balonu, tečovaná střela přináší Chrudimi alespoň roh.

39:11

Běží již poslední minuta, Rennan šel za míčem a skluzem ho poslal do zámezí. Tlak Teplických sílí!

38:39

Martin Doša zastavil postup soupeře třetím faulem, Chrudim tak alespoň pozdržela vznikající protiakci Teplic.

38:13

Claudio dostal míč na zadní tyč, ale z první netrefil balon ideálně. Štěstí pro domácí.

37:48

Chrudimským se příliš dlouho na míči udržet nepodařilo, a tak se hra znovu vrací před Rennana.

37:33

První kombinace Svarogu při hře v power-play nebyla úspěšná.

36:55

Teplice si berou oddechový čas a ihned spřádají plány na hru bez brankáře!

36:55

36:55 DAVID DROZD - 2:1

36:55

Chrudim právě vstřelila branku!
Tři minuty a pět vteřin před koncem zápasu si chrudimští futsalisté berou vedení zpět na svoji stranu! Everton rozehrál míč křižně na nohu DAVIDA DROZDA, jenž druhou ranou po zemi pod padajícím Hůlou přidal i druhou branku Chrudimi – 2:1!

36:53

Po zákroku Claudia si Teplice připisují třetí akumulovaný faul ve druhém poločase na své konto.

36:32

Šachová partie se blíží ke svému konci, rozhodnout může každičká chyba. Na mále měl nyní Koudelka, který ale tlak soupeře dokázal ustát.

35:49

Už to vypadalo na další velkou šanci Teplic, Alemao ale pokazil finální přihrávku. A tak je na tahu pro změnu Chrudim.

34:26

Gutti byl dlouho ošetřován po čistém skluzu od Martina Doši a skákajíc po jedné noze opustil palubovku. Hosté si užijí rozehrávku z klidu na útočné polovině.

33:48

Everton prudkou ranou z levé strany donutil Michala Hůlu ke skvělému zákroku, kterým udržel skóre nerozhodné!

33:31

Rozhodčí už jsou na zákroky výrazně obezřetnější než v prvním poločase, nyní pustili sporný zákrok na Evertona. Hraje se dál, čas do konce řádné hrací doby se blíží.