Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Montpellier HSC – AS Saint-Étienne

1:2

konec (1:1)

02.05.2021, 17:05 • Stade de la Mosson, Montpellier • 35. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.93 3.57 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou. (18:56:59)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:11.
Je dobojováno. Hosté ve druhém poločase strhli vedení na svou stranu a nakonec už nikdo neskóroval. Hráči Saint-Étienne tak získávají na půdě soupeře tři body do tabulky, naopak domácí, kteří ztratili své vedení a i remízový stav, nezískali ani jeden bod.

90+5

90+4

Jsme v poslední nastavené minutě, u míče jsou hosté, kteří se tlačí před Jonase Omlina. Beci domácích jsou ale proti a zablokovali další akci soupeře.

90+3

Hosté se chvíli museli bránit útoku domácích, nakonec sebrali míč a vybojovali autové vhazování. Po něm tak mohou jít zase směrem před branku Montpellieru.

90+2

Dalekonosný nákop hostů končí v moci domácí obrany a Montpellier rychle otáčí hru na opačnou stranu.

90+1

Dolly prošlápl nohu soupeře a dostává žlutou kartu.

90+1

Nad rámec řádné hrací doby se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

89

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Charles Nathan Abi.

89

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Zaydou Youssouf.

89

Blíží se závěr zápasu, uvidíme, kolik minut ještě hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádného času.

88

Hosté se už nikam neženou, jen hru kontrolují. Domácím se naopak nedaří ohrozit branku Etienna Greena.

87

Adil Aouchiche zahrál volný přímý kop, ale neudělal to zrovna dobře. Míč se ocitl jen na zdi z domácích hráčů a ti ho mají pod kontrolou.

86

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Petar Škuletić.

85

Domácí trenér zřejmě něco ostřejšího řekl směrem k hlavnímu sudímu a ten k němu přišel a ukázal mu žlutou kartu.

85

No a Vahbí Chazrí se dostal až před brankáře Jonase Omlina, kterého svou střelou ale nepřeloboval. Následuje tak jen pouze odkop od domácí brány.

84

Po této standardní situaci ale neohrozili hostující branku a po zisku míče pak mohou jít do útočné akce hosté.

83

Domácí hráči vybojovali rohový kop.

1:2

konec (1:1)

Branky: 6. Delort (Mollet) – 16. Hamouma (Bouanga), 50. Debuchy (M. Camara)

Karty:   80. Benchama (MON), 85. Der Zakarian (trenér) (MON), 90+1. Dolly (MON) – 47. Gabriel Silva (SET)

Montpellier HSC: Omlin – Vidal (75. Benchama), Cozza, Congré, Ristić – Chotard (64. Dolly), Le Tallec – Laborde (86. Škuletić), Mollet, Delort (C) – Wahi (64. Mavididi).
Náhradníci: Bertaud – Sambia, Dolly, Benchama, Mavididi, Yun, Škuletić, Esteve.

AS Saint-Étienne: Green – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Gabriel Silva – Hamouma (75. Aouchiche), Douath – M. Camara, Nordin (72. Monnet-Paquet), Bouanga (89. Abi) – Chazrí (89. Youssouf).
Náhradníci: Bajič – Kolodziejczak, Aouchiche, Monnet-Paquet, Youssouf, Sissoko, Sow, Abi, Rivera.

Rozhodčí: Abed – Viala, Haulbert