0:4

konec (0:0, 0:3, 0:1)

17.04.2021, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 4.23 4.33 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Las Vegas pokračují v dobrých výkonech, vyhrávají pátý zápas v řadě. Dnes svého soupeře přestříleli 51:16 (15:6, 23:3, 13:7). Anaheim Ducks si výraznější šanci v tomto zápase nevypracoval a prohrál. (06:36:42)
Robin Lehner (VEG) – 16 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Robin Lehner (Vegas) získává první čisté konto a celkově 60. Dnes k němu potřeboval pouze 16 zákroků, nejméně v kariéře. Lehner dovedl Vegas k páté výhře v řadě.

59:30

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:44

Jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, jeho rána ale končí mimo.

58:16

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Mattias Janmark pálil, ale John Gibson byl připravený.

57:26

Danton Heinen (Anaheim) od své branky poslal puk na brankáře Vegas, Robin Lehner byl připravený.

56:40

Haydn Fleury (Anaheim) nabral kotouč na hokejku a rychle jej vyhodil přes všechny čáry.

56:25

Domácí ovšem rychle vyhazují přes všechny čáry.

56:16

V závěru zápasu si přesilovku zahraje Vegas.

56:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).

56:12

Reilly Smith (Vegas) se dostal do problémů.

56:00

Vegas rozehrává od své branky, Zach Whitecloud hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

0:4

Branky a nahrávky: 21. W. Karlsson (R. Smith, Marchessault), 25. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 40. N. Roy, 48. McNabb (Stephenson, Mark Stone)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Drysdale, Manson, Fowler, Welinski, H. Fleury, Shattenkirk – Heinen, Henrique (A), Silfverberg (A) – Jones, Getzlaf (C), Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant, Volkov.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – W. Carrier, Janmark, Tuch – Jurčo, N. Roy.

Rozhodčí: Walsh, Luxmore – Mills, Rody

Diváci: 1 717

20:09 VEG 0:1 W. Karlsson (R. Smith, Marchessault)
24:27 VEG 0:2 Stephenson (Mark Stone, Pacioretty)
27:22 ANA 2 Terry, vysoká hůl
31:50 VEG 2 Marchessault, sekání