1:4

konec (0:1, 0:1, 1:2)

12.04.2021, 00:00 • Honda Center, Anaheim • Filip Lefenda

Tipsport: 5.7 5.62 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše. S konstatováním, že hokejisté Colorada porazili v rozmezí tří dnů Anaheim i podruhé, se s vámi loučím. Na viděnou. (03:02:14)

1. Cale Makar (COL) – 0+1
2. Sam Carrick (ANA) – 0+1
3. Nathan MacKinnon (COL) – 1+1
Česká a slovenská stopa v utkání

Do utkání nenastoupili žádní čeští ani slovenští hokejisté.

Hity – 24:20
Ve třetí části hry se čekalo na první branku až do 53. minuty. Tehdy se domácí po tečované ráně Jamieho Drysdalea radovali z kontaktní trefy, radost jim ale vydržela jen pár desítek sekund. O necelé dvě minuty později totiž vykouzlil svou první branku v sezóně Ryan Graves. Jeho šťastná střela se od dvou hráčů Anaheimu odrazila až za záda bezmocného Gibsona. A to nebylo vše. Tři minuty před třetí sirénou přidal definitivní razítko na výhru favorita Nathan Mackinnon, který po nádherné přihrávce Makara už jen "slízl smetanu" a nikým nestřežen usměrnil kotouč do odkryté klece.

59:46

Anaheim dostal dvakrát v krátkém sledu puk do středního pásma. Zápas už se pouze dohrává.

58:26

Po menších průtazích může hra pokračovat. Colorado bude dohrávat zápas v početní výhodě.

58:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Carrick – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Liam O'Brien – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).

58:16

Na ledě planou emoce. Poblíž Gibsonovy branky se strhla hromadná šarvátka. Bude se vylučovat.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:59

A další zákrok domácího strážce, znovu ihned krátce po vhazování. To další bude následovat vzápětí.

57:56

Krátce po vyhraném vhazování střílel Kyle Burroughs. John Gibson jeho pohotovou přízemní střelu lapil.

57:52

Ničuškinova střela zápěstím zamířila z pravého kruhu do výstroje Johna Gibsona. Následuje poslední komerční pauza.

57:25

Anaheim už to musí zkoušet ze všech možných i nemožných pozic. Z levé strany nyní pálil Derek Grant. Jonas Johansson mohl zůstat v klidu, pokus to byl nepřesný.

56:54

56:54 Nathan MACKINNON - 1:4

56:54

Colorado právě vstřelilo branku!
Je pravděpodobně rozhodnuto. Cale Makar dostal spoustu prostoru narýsovat z levého kruhu milimetrovou přihrávku, kterou našel na zadní tyči připravenou hůl úplně volného NATHANA MACKINNONA. Ten nasměroval puk do odkryté části branky a zvýšil už na 4:1! Asistence: Cale Makar a Gabriel Landeskog.

56:16

Střela Samuela Girarda ztroskotala na pohotovém bloku Maxima Comtoise. Bude se vhazovat.

1:4

Branky a nahrávky: 53. Drysdale (Terry, Carrick) – 8. Burakovsky (Ničuškin), 27. Landeskog (MacKinnon, Rantanen), 55. Graves (Jost, Landeskog), 57. MacKinnon (Makar, Landeskog)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Hakanpää, Fowler (A), Manson, Drysdale, Shattenkirk, B. Hutton (A) – Silfverberg, Henrique, Heinen – Rakell (C), Getzlaf, Comtois – Terry, Carrick, Jones – Volkov, D. Grant, Deslauriers.

Colorado Avalanche: J. Johansson (Dubnyk) – Girard, D. Toews, Makar, Graves, Burroughs, K. Middleton (A) – Rantanen (A), MacKinnon (C), Landeskog – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – Donskoi, Jost, Saad – Compher, Bellemare, O'Brien.

Rozhodčí: Hebert, Brenk – Gibbons, Galloway

07:46 COL 0:1 Burakovsky (Ničuškin)
08:22 ANA 5 Deslauriers, hrubost