2:4

konec (0:2, 2:1, 0:1)

09.04.2021, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 2.23 4.09 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bruins se v tomto zápase dostali do tříbrankového vedení, domácí pak dokázali během 19 vteřin vstřelit dva góly, čímž utkání zdramatizovali. Capitals vyrovnat nedokázali, poslední branku vstřelil Craig Smith. Body bere Boston, který vyhrává 4:2. (03:51:59)

59:56

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., podrážení).

59:20

Alexandr Ovečkin (Washington) ještě vybojoval kotouč pro spoluhráče, ale David Pastrňák (Boston) vyhodil přes všechny čáry.

59:00

Poslední minuta hry byla oznámena. Capitals hrají aktivně a snaží se rychle snížit.

58:44

Bruins dostali kotouč do středního pásma.

58:15

Oddechový čas pro domácí.

58:15

Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.

58:00

Dvě minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, Capitals hrají aktivně, ale nedaří se jim vstřelit kontaktní branku.

57:32

Domácí hrají bez brankáře, buly v jejich útočném pásmu.

56:55

56:55 Craig SMITH - 2:4

56:55

Bruins právě vstřelili branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, po Coylově přihrávce se prosazuje střelou do horní části branky obranou neobsazený CRAIG SMITH. Asistence: Charlie Coyle a Jakub Zbořil.

56:36

Bruins sice hrají přesilovku, ale vůbec se jim nedaří.

56:20

John Carlson (Washington) se dostal do střelecké pozice při vlastním oslabení. Jeho rána z kruhu končí vedle branky.

55:44

Hostující celek se dostal do útočného pásma, Patrice Bergeron (Boston) pálil nepřesně. Tom Wilson rychle vyhodil přes všechny čáry.

55:20

Komerční přestávka.

55:20

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Daniel Carr – 2 min., hákování).

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:34

Další dobré počínání obrany Bruins, která kotouč dostala ze svého pásma tak, aby se nepískal icing.

54:00

Washington nedokázal udržet útočné pásmo, hrát tak mohou hosté. Patrice Bergeron (Boston) to vzal na sebe, individuální akci nezakončil.

53:20

Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme, Bruins stále drží těsné vedení.

53:00

Jeden z hráčů Capitals se dostal do střelecké pozice, z pravé strany pálil ke vzdálenější tyči, ale minul branku.

52:30

Connor Clifton (Boston) rozehrává od své branky, následně se hosté rychle dostali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.

51:40

Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Komerční přestávka.

50:42

Sean Kuraly (Boston) mohl poslat Boston do dvoubrankového vedení, ale svou individuální šanci zakončil nepřesnou střelou.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek stále prohrává o jednu branku. Capitals hrají aktivně a pokouší se vyrovnat.

49:57

Zdeno Chára (Washington) pálil od modré čáry, ale ani on ani jeho spoluhráč nedokázali prostřelit brankáře Bruins..

49:15

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:15

Washington se rychle dostal do útočného pásma. Po levé straně si najel Jakub Vrána, ale jeho rána končí vedle.

48:49

David Pastrňák (Boston) se dostal do šance, pokoušel se o blafák, ale brankáře Capitals prostřelit nedokázal.

47:50

Alexandr Ovečkin (Washington) si vypracoval zajímavou střeleckou pozici. Brankář Bruins první střelu vyrazil před sebe, Ovečkin se dostal k dorážce, a tak musel brankář zasahovat znovu.

47:15

Domácí hokejisté se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.

46:43

Hrát se tedy bude čtyři na čtyři.

46:43

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Garnet Hathaway – 2 min., nesportovní chování).

46:43

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, sledujeme poněkud vyhrocený zápas.

46:03

Po krátké komerční přestávce pokračuje utkání dál. Bruins stále vedou těsně o jednu branku.

45:10

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí.

43:55

Brad Marchand (Boston) a Craig Smith (Boston) mířili do útočného pásma, ale ani jeden z hráčů Bruins vypálit na branku nedokázal.

43:05

Jeremy Swayman (Boston) kryje ránu, kterou vyslal od modré čáry aktivně hrající Dmitrij Orlov.

42:27

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale výraznější střeleckou pozici si vypracovat nedokázal.

41:14

Na nějakou výraznější šanci v úvodu třetí třetiny zatím čekáme.

40:41

Justin Schultz (Washington) se dostal do střelecké pozice. Jeho ránu v pohodě kryje brankář Bruins. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

40:17

Hostující celek se v úvodu třetí třetiny usadil v útočném pásmu, ale obrana si dokázala poradit.

40:01

Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

Brad Marchand (Boston) při vlastním oslabení navýšil hostující vedení. Následně proměnili domácí dvě přesilovky a snížili na rozdíl jediné branky. Nejprve uspěl Alexandr Ovečkin, a pak T. J. Oshie.

40:00

39:20

Tom Wilson (Washington) pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou. Jeremy Swayman (Boston) se jen ohlédl za pukem.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:20

Matt Grzelcyk (Boston) to vzal na sebe, jeho rána postrádala přesnost.

37:39

Chris Wagner (Boston) se dostal do zakončení, jeho projektil v pohodě zastavil domácí Ilja Samsonov.

36:47

Vyloučený hráč se vrací do hry.

36:20

Capitals vyhodili kotouč až do útočného pásma, Lars Eller se pokoušel napadat rozehrávku soupeře, ale nepodařilo se mu to.

35:27

David Pastrňák (Boston) to zkoušel individuálně, ale nedokázal se přesněji prosadit.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:51

Hra je nyní hodně kouskovaná, mnoho šancí k vidění není, přesilovku sice hrají hosté, ale nemohou se dostat do pásma.

34:45

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Carl Hagelin – 2 min., vražení na hrazení).

34:45

Steven Kampfer (Boston) zůstává ležet na hrací ploše. Komerční přestávka.

34:23

Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Capitals.

33:58

T. J. Oshie (Washington) je zraněný, má tržnou ránu na nose

33:30

Brad Marchand (Boston) vedl útočnou akci, následně Matt Grzelcyk (Boston) dostla puk na modrou čáru, ale nedokázal vypálit.

33:18

Jevgenij Kuzněcov (Washington) se po rychlé akci spoluhráčů dostal do zakončení, Jeremy Swayman kryje kotouč. Bude se vhazovat.

32:47

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Bruins rozehrávají od své branky, Anton Blidh hledal spoluhráče ve středním pásmu.

32:26

Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.

32:06

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Capitals. Jejich přesilovka pomalu končí.

31:48

Jakub Vrána (Washington) pálil z dobré pozice, jeho rána byla před brankou zblokovaná.

31:18

Dva rychlé góly totálně změnili obraz hry, Capitals rázem prohrávají jen o jednu branku.

30:27

30:27 T. J. Oshie - 2:3

30:27

Washington právě vstřelil branku!
Přesilovka je úspěšná, domácí celek snižuje na rozdíl jediné branky. Po rychlé kombinaci se prosazuje střelou z kruhu T. J. OSHIE. Asistence: John Carlson a Nicklas Bäckström.

30:08

30:08 Alexandr OVEČKIN - 1:3

30:08

Bleskově domácí využili přesilovku pět na tři. T. J. Oshie vyhrál buly v útočném pásmu, Carlson našel ALEXANDRA OVEČKINA, který pálil přesně. Asistence: John Carlson a T. J. Oshie.

30:04

Dvě minuty mohou hrát domácí přesilovku pět na tři, velký komplikace pro Bruins.

30:04

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Jakub Zbořil – 2 min., nedovolené bránění).

29:46

Zatím na nějakou výraznější šanci hráči Washingtonu čekají, sledujeme dobrou hru obrany Bruins.

29:24

Jevgenij Kuzněcov (Washington) pálil, jeho ránu vyrazil brankář před sebe, a pak hrála obrana.

28:47

Domácí celek hraje přesilovku, která trvá čtyři minuty. Bruins rychle vyhodili.

28:41

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Anton Blidh – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

26:18

Zdeno Chára (Washington) pálil od modré čáry, jeho ránu kryje Jeremy Swayman. Komerční přestávka.

26:08

Sledujeme klidnější pasáž hry, nyní se píská zakázané uvolnění proti Bruins. Vhazovat se tak bude před jejich brankou. Domácí hokejisté prohrávají o tři branky.

25:11

Matt Grzelcyk (Boston) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje domácí brankář.

24:09

24:09 Brad MARCHAND - 0:3

24:09

Nádherná akce hostů při vlastním oslabení, po individuální akci si položil brankáře BRAD MARCHAND, který počkal na správný moment, a pak blafákem uklidil kotouč do odkryté branky. Gól při vlastním oslabení.

23:46

Bruins se dostali ke střele na branku, Ilja Samsonov si v pohodě poradil, a pak už domácí rychle dostali hru do útoku.

23:19

Domácí celek kombinoval v útočném pásmu, následně Patrice Bergeron dokázal získat puk a vyhodil jej přes všechny čáry.

22:44

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Conor Sheary – 2 min., podrážení).

21:55

Lars Eller (Washington) měl kotouč na útočné modré, ale nedokázal přesněji vypálit. Následně zakončoval Nic Dowd (Washington) a jeho ránu kryje Jeremy Swayman.

21:10

Capitals, který prohrávají o dvě branky, rozehrávali od svého brankáře. Následně se dopustili zakázaného uvolnění.

21:03

20:44

Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se dostat do výraznější šance.

20:01

Jérémy Lauzon a Anton Blidh se dokázali prosadit v první třetině, díky jejich šťastným gólům vede po první třetině aktivněji hrající Boston 2:0. Střely na branku 18:9.

20:00

19:26

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v útočném pásmu Capitals.

19:12

Přesilovku hrají domácí hokejisté, ale musí rozehrávat od své branky.

19:02

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Garnet Hathaway – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Nick Ritchie – 5 min., bitka + 2 min., podrážení).

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:32

Domácí brankář ještě jednou přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

18:31

Ilja Samsonov (Washington) přerušuje hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Bruins. Do výraznější šance se domácí hráči během přesilovky nedostali.

18:31

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, domácí znovu rozehrávají od své branky.

17:31

Polovina domácí přesilovky je pryč, následně John Carlson (Washington) pálil od modré čáry. Jeremy Swayman byl připravený.

17:13

Patrice Bergeron (Boston) vyhodil přes všechny čáry, Boston tak může vystřídat.

16:48

T. J. Oshie (Washington) hledal Ovečkina, který se pohybuje ve své tradiční pozici, ale z první puk netrefil přesně.

16:31

Přesilovku si tedy zahraje v závěru třetiny také domácí celek.

16:31

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie Coyle – 2 min., hákování).

16:02

16:02 Anton BLIDH - 0:2

16:02

Znovu šťastný odraz puku pomohl Bostonu. Capitals rozehrávali od své branky, kotouč se ale odrazil před branku, kde byl zcela volný ANTON BLIDH. Rychle uklidil kotouč do sítě. Bruins vedou o dva góly.

15:27

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, následně se Bruins dostali do ofsajdu. Buly v neutrální zóně.

14:35

Tom Wilson (Washington) se dostal do úniku, stíhal jej obránce, ale dokázal vypálit. Jeremy Swayman byl pozorný a puk odrazil do rohu.

14:10

David Krejčí (Boston) musí rozehrávat od své branky, Capitals dokázali kotouč vyhodit přes všechny čáry.

13:27

Přesilovku si nyní zahraje hostující celek, v té první vyslal na branku dvě střely, ale neproměnil ji.

13:27

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brenden Dillon – 2 min., krosček).

12:49

Ilja Samsonov (Washington) si poradil se střelou z velkého úhlu, zakončoval Charlie Coyle.

12:16

Dmitrij Orlov (Washington) a T. J. Oshie (Washington) dostali kotouč před branku soupeře, ale ani jeden z domácích hráčů nedokázal vypálit. Nakonec to na sebe vzal John Carlson (Washington), ale minul branku.

11:29

Jakub Zbořil (Boston) se dostal do zakončení, jeho pokus bez výraznějších problémů zastavil brankář Capitals.

11:13

Bez výraznějších šancí se hra dostala do druhé poloviny hry v první třetině.

10:45

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Do zakončení se dostal David Pastrňák, ale při pokusu o střelu zlomil hokejku.

10:36

Ilja Samsonov (Washington) přerušuj hru, se střelou od modré čáry si snadno poradil. Komerční přestávka.

10:13

Boston rychle přešel do útočného pásma, Kevan Miller (Boston) pálil od modré čáry, jeho ránu zblokoval Ovečkin.

09:19

Jeremy Swayman (Boston) musel zasahovat proti brejku soupeře, jeden z hráčů Bruins nedokázal využít individuální akci k vyrovnání. Blafák nedotáhl do úspěšného konce.

09:07

4:7, tak vypadá statistika střel na branku.

09:07

Ilja Samsonov (Washington) se musel natáhnout, aby zastavil kombinaci soupeře. Boston hraje aktivně, vybojoval další buly v útočném pásmu.

08:43

Pastrňák připravil střeleckou pozici pro Davida Krejčího, jehož rána z kruhu končí mimo.

08:15

Sledujeme rychlý hokej, Chára pálil od modré čáry, projektil byl před brankou Bruins zblokovaný. Jeremy Swayman (Boston) zasahovat teď nemusel.

07:48

Kevan Miller (Boston) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, Ilja Samsonov (Washington) reagoval na první střelu, puk byl zblokovaný, ale k dorážce se už hostující celek nedostal.

07:18

Domácí hokejisté se teď propracovali do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázali.

06:39

Jeremy Swayman (Boston) kryje puk po střele od modré čáry. Komerční přestávka.

06:24

Nyní už sledujeme hru pět na pět, hosté se v početní výhodě prosadit nedokázali.

05:40

David Krejčí (Boston) dostal hru do útočného pásma, následně byla hra přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:25

Kotouč vypadl z hrací plochy, zatím se domácí hráči bez výraznějších problémů brání v oslabení.

04:43

Patrice Bergeron (Boston) dostal puk do útočného pásma, Brad Marchand ani Pastrňák nedokázali přesněji vypálit. Následně Capitals znovu vyhodili.

04:14

Jako první hraje přesilovku hostující celek. Ten musí rozehrávat od své branky, neboť Washington vyhodil přes všechny čáry.

04:04

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., podrážení).

03:45

Ilja Samsonov (Washington) byl připravený a se střelou Krejčího si dokázal v pohodě poradit. Střely na branku 2:2.

03:20

Capitals se rychle dostali do útočného pásma, ale střelecky se prosadit nedokázali.

02:35

Bruins se nyní usadili v útočném pásmu, ale nic vymyslet nedokázali, domácí tedy získali puk a směr hry otáčí.

01:43

Jeremy Swayman (Boston) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Následně pálil Chára od modré čáry. Brankář byl znovu připravený.

00:33

00:33 Jérémy LAUZON - 0:1

00:33

Z první střely na branku se dostává hostující celek do vedení, prosazuje se po šťastném odrazu JÉRÉMY LAUZON. Asistence: Brad Marchand a Craig Smith.

00:01

Utkání začalo, úvodní buly pro hosty.

00:01

Washington Capitals: Samsonov (Vaněček) – Dillon, Carlson, Orlov, J. Schultz, Chára, Jensen – Ovečkin, Kuzněcov, Oshie – Sheary, Bäckström, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Carr – Hathaway, Dowd, Hagelin.

Boston Bruins: Swayman (Vladař) – Grzelcyk, K. Miller, Lauzon, Clifton, J. Zbořil, Kampfer – Marchand, Bergeron, C. Smith – N. Ritchie, Krejčí, Pastrňák – DeBrusk, Coyle, Kuhlman – Frederic, Kuraly, Wagner..
Zápas brzy začne.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 6. března a domácí Boston vyhrál poměrně jednoznačně 5:1. Uvidíme, kdo se bude radovat tentokrát.

Nastoupí proti sobě týmy z horní poloviny tabulky Východní divize. Domácí Capitals vedou tabulku. Odehráli 39 zápasů s bilancí 20-5-4-10 a získali 54 bodů. Boston je na čtvrté, poslední postupové pozici. Tým odehrál 36 zápasů s bilancí 14-6-6-10 a získal 46 bodů.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Washington Capitals a Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:4

Branky a nahrávky: 31. Ovečkin (Carlson, Oshie), 31. Oshie (Carlson, Bäckström) – 1. Lauzon (Marchand, C. Smith), 17. Blidh, 25. Marchand, 57. C. Smith (Coyle, J. Zbořil)

Boston Bruins: Swayman (Vladař) – Grzelcyk, K. Miller, Lauzon, Clifton, J. Zbořil, Kampfer – Marchand, Bergeron, C. Smith – N. Ritchie, Krejčí, Pastrňák – DeBrusk, Coyle, Kuhlman – Kuraly, Wagner, Blidh.

Rozhodčí: Sutherland, Blandina – Nagy, Smith

00:33 BOS 0:1 Lauzon (Marchand, C. Smith)
04:04 WSH 2 T. Wilson, podrážení
13:27 WSH 2 Dillon, krosček
16:02 BOS 0:2 Blidh
16:31 BOS 2 Coyle, hákování
19:02 WSH 5 Hathaway, bitka