09.04.2021, 20:30 • SchücoArena, Bielefeld • 28. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.71 3.26 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:28:43)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:8. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:10.
Je konec. DSC Arminia Bielefeld zvítězila nad SC Freiburgem poměrem 1:0. Už ve 14. minutě se Voglsammer dostal ke střele z voleje, kterou ale gólman chytil. O pár minut později se na druhé straně dostal do šance Sallai, ovšem jeho zakončení minulo těsně bránu. V 65. minutě se Andreas Voglsammer dostal ke střele, ale minul svatyni. V 68. minutě se už ale Bielefeld dočkal branky, kterou vstřelil Masaja Okugawa. V 74. minutě se trefil také Joakim Nilsson, ale tomu nakonec nebyla branka uznána pro ofsajd. V 86. minutě se opět ocitl v šanci Andreas Voglsammer, ale ani tentokrát nedal.

90+5

90+5

Kwon Čang-hoon nedokázal něco vymyslet na hranici vápna soupeře a Bielefeld opět odkopl míč.

90+5

Manuel Prietl dokázal vystihnout přihrávku soupeře a Freiburg získal autové vhazování na své polovině.

90+4

Andreas Voglsammer posléze vybojoval v souboji s Günterem autové vhazování u rohového praporku a vypadá to, že Bielefeld tento zápas zvládne.

90+4

Yannik Keitel poslal Masaju Okugawu uprostřed hrací plochy k zemi a Arminia tahá čas.

90+3

Nathan de Medina uviděl žlutou kartu za zdržování při autovém vhazování.

90+3

Hostujícímu obránci se moc nepodařila přihrávka zpět k bráně a Florian Müller tak skluzem odehrál balón do zámezí a Bielefeld zadarmo získal autové vhazování.

90+2

Arminia pouze odkopla balón do bezpečí a Freiburg bude pokračovat v rámci autového vhazování.

90+1

Freiburg sice dostal míč do vápna soupeře, ale následný centr přeletěl šestnáctku.