1:1

konec (1:0)

08.04.2021, 16:00 • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 2.73 3.9 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovensko remizovalo s Azerbajdžanom 1:1. Azerbajdžan je víťazom našej skupiny. Nás môže vzhľadom na priebeh dnešný výsledok mrzieť. O víťazstvo sme prišli v poslednej minúte, v druhom polčase sme nevyužili viacero veľkých šancí. (17:44:50)

39:52

Ešte Doša, no trafil len bočnú konštrukciu brány.

39:40

Drahovského strela preletela len tesne vedľa vzdialenejšej žrde.

39:29

Azerbajdžan dal gól!
Gól strelil EVERTON CARDOSO. Veľká škoda, Azerbajdžan vyrovnáva 31 sekúnd pred koncom. Loptu napálil do odkrytej brány.

39:16

Beží posledná minúta, Azerbajdžan ide do útoku.

38:48

Huseynli potrebuje opäť ošetrenie. Zdráhal mu pristúpil nohu.

38:48

Drahovského vychytal Huseynli!

38:41

Žltú kartu dostáva Atayev (Azerbajdžan).

38:39

Z veľkého uhla zakončoval Atayev, Karpiak bol pozorný.

37:52

Strieľajúceho Chovdarova zablokoval opäť Doša.

37:25

Chovdarov dostal od nás priestor, no nepotrestal to.

36:52

Everton Cardoso nedostal loptu cez Došu, veľká radosť na našej strane.

36:21

Farzaliyev pálil nepresne.

35:57

Azerbajdžan už hrá powerplay!

35:35

Do Karpiakovho nákopu išli dvaja naši hráči, ale aj Huseynli, ktorý bol napokon úspešný.

35:07

Rick to skúsil individuálne po čiare, loptu si však príliš predkopol.

34:34

Fineo dostal prihrávku na os ihriska a okamžite strieľal, trafil Ševčíka.

33:58

Azerbajdžan zapol na vyššie obrátky, na našu bránu sa valí jeden útok za druhým.