1:1

konec (1:0)

08.04.2021, 16:00 • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 2.73 3.9 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovensko remizovalo s Azerbajdžanom 1:1. Azerbajdžan je víťazom našej skupiny. Nás môže vzhľadom na priebeh dnešný výsledok mrzieť. O víťazstvo sme prišli v poslednej minúte, v druhom polčase sme nevyužili viacero veľkých šancí. (17:44:50)

39:52

Ešte Doša, no trafil len bočnú konštrukciu brány.

39:40

Drahovského strela preletela len tesne vedľa vzdialenejšej žrde.

39:29

Azerbajdžan dal gól!
Gól strelil EVERTON CARDOSO. Veľká škoda, Azerbajdžan vyrovnáva 31 sekúnd pred koncom. Loptu napálil do odkrytej brány.

39:16

Beží posledná minúta, Azerbajdžan ide do útoku.

38:48

Huseynli potrebuje opäť ošetrenie. Zdráhal mu pristúpil nohu.

38:48

Drahovského vychytal Huseynli!

38:41

Žltú kartu dostáva Atayev (Azerbajdžan).

38:39

Z veľkého uhla zakončoval Atayev, Karpiak bol pozorný.

37:52

Strieľajúceho Chovdarova zablokoval opäť Doša.

37:25

Chovdarov dostal od nás priestor, no nepotrestal to.

36:52

Everton Cardoso nedostal loptu cez Došu, veľká radosť na našej strane.

36:21

Farzaliyev pálil nepresne.

35:57

Azerbajdžan už hrá powerplay!

35:35

Do Karpiakovho nákopu išli dvaja naši hráči, ale aj Huseynli, ktorý bol napokon úspešný.

35:07

Rick to skúsil individuálne po čiare, loptu si však príliš predkopol.

34:34

Fineo dostal prihrávku na os ihriska a okamžite strieľal, trafil Ševčíka.

33:58

Azerbajdžan zapol na vyššie obrátky, na našu bránu sa valí jeden útok za druhým.

33:25

Fineo neprepálil Brunovského.

32:45

Atayev pálil napriamo, Karpiak vyrážal pred seba, ale zvládli sme sa ubrániť.

32:43

Azerbajdžan dlho kombinoval na našej polovici, až prišiel faul Došu. Musíme si dávať pozor.

31:04

Ďalšia obrovská šanca na našej strane, Směřičku vychytal Huseynli, následne na druhej strane vyrazil Karpiak strelu Cardosa!

29:57

Drahovský sa ocitol sám pred bránou, urobil kľučku na Kurdova, ale gólu zabránil vracajúci sa hráč hostí!

28:26

Huseynli hlási zdravotné problémy, strieda ho Kurdov.

28:26

Doša rozohral priamy kop, trafil len Shojaeia. Následne Drahovský ešte hľadal Serbina, chýbala väčšia presnosť. Škoda, Serbin bol pred bránou sám.

28:25

Kozár si vypýtal faul, urobil to výborne. Hrá sa ďaleko od našej brány.

27:23

Kozár sa oprel do strely na osi ihriska, no bránu vysoko prestrelil.

27:07

Směřička si loptu príliš predkopol a prišiel o ňu.

26:46

Chovdarovova nepresná prihrávka, teraz nám vyšiel pressing.

25:08

Atayevova vysoká lopta skončila v náručí Karpiaka.

24:11

Máme za sebou necelých 5 minút a na konte už tri akumulované fauly.

23:16

Cardoso vypálil ľavačkou vedľa brány.

22:39

Žltú kartu dostáva Rick (Slovensko).

22:22

Perfektne sme to zohrali – Kozár, Rick a zakončoval Drahovský, z pár metrov napálil loptu do gólmana.

21:58

Eduardo napálil loptu po prihrávke Farzaliyeva po zemi, trafil nášho brániaceho hráča.

21:55

Fineovu strelu Rick tečoval na rohový kop.

21:50

Kozár rozohral veľmi nepresne, škoda, že si nevšimol Drahovského.

21:18

Fineo individuálne prenikol, na naše šťastie mu ideálne nevyšla prihrávka na Eduarda.

20:25

Karpiakov nákop skončil mimo ihriska na druhej strane.

20:01

Začal sa druhý polčas.
Druhý polčas sa začne približne o 16:59.
Prvý polčas sa skončil, Slovensko po ňom vyhráva nad Azerbajdžanom 1:0 gólom Došu z 15. minúty.

20:00

Prvý polčas sa skončil.

19:43

Azerbajdžan kombinoval a vytváral si pozíciu na strelu, no výborne zapracoval Doša.

18:47

Rýchly protiútok Azerbajdžanu, strela Finea však bránu vôbec neohrozila.

18:22

Karpiak si pripísal úspešný zákrok po tvrdej strele Azerbajdžanu.

18:17

Fineo strieľal, trafil len Brunovského do hrude.

17:24

Hostia kombinovali na útočnej polovici a sami loptu stratili, nepresnosti sa dopustil Eduardo.

16:42

Rafaj faulovaný, štvrtý faul Azerbajdžanu.

16:08

Serbin neprepasíroval loptu na Drahovského, ten následne fauloval.

15:24

Baghirov sa zbavil Drahovského, no neprestrelil Došu.

15:02

Pokračujeme v aktívnej hre, hostia si v ofenzíve nevedia rady.

14:08

Slovensko dalo gól!
Ujímame sa vedenia! Rick nastrelil loptu pred bránu, Huseynlimu lopta vypadla, čo využil pohotový MARTIN DOŠA, ktorý doklepol loptu do siete.

13:52

Drahovský prišiel o loptu, museli sme sa rýchlo vrátiť späť, výborne zasiahol Rick, ktorý zablokoval Chovdarova.

12:58

Po prihrávke Kozára Doša neprepasíroval loptu cez protihráča.

12:06

Doša vystrelil z veľkého uhla, Huseynli išiel na zem a loptu vykopol.

11:05

Ševčík dostával loptu oblúčikom za obranu, výborne však zakročil Fineo a nepustil nás do šance.

10:09

Ševčík išiel na zem a čistým sklzom upratal loptu do autu.

09:12

Dvaja hráči Azerbajdžanu sa zrazili, Brunovský následne poslal loptu pred bránu, Ševčíkova hlavička skončila tesne vedľa žrde! Zatiaľ naša najväčšia šanca.

08:40

Fineova lopta priamo na Karpiaka, ten zakročil na dvakrát a loptu vykopol do autu.

08:18

Taktovku momentálne prebral súper, ale darí sa nám ho vytláčať a nepúšťať do veľkých šancí.

07:55

Zakončenie z kopačky Atayeva, ale to bola malina pre Karpiaka.

07:10

Rýchla akcia hostí, ale výborne sme odstavili Atayeva v rohu ihriska.

06:32

Rick mal pred sebou veľa priestoru, ale už to prešpekuloval a zbytočne prihrával.

06:18

Prvý akumulovaný faul na strane Slovenska.

05:43

Baghirov pálil z voleja, ale veľmi nepresne.

05:15

Zabudli sme vzadu na súperovho hráča, ten naše zaváhanie nepotrestal.

04:47

Rafaj sa výborne vrátil a sklepol loptu Karpiakovi.

04:32

Rafaj zakončoval z voleja, prudkou strelou bránu prestrelil.

04:29

Zatiaľ je zápas v našej réžii, častejšie máme loptu na kopačkách.

03:17

Drahovský rozohral za obranu na Ricka, včas tam bol hosťujúci gólman.

02:46

Drahovského zakončenie zblokoval Eduardo.

02:40

Drahovského zakončenie smerovalo po zemi mimo brány, no loptu ešte tečoval hosťujúci hráč. Roh pre náš tím.

01:53

Karpiak výborne našiel Došu, ten ešte chcel prihrať Drahovskému, čo sa nepodarilo.

00:35

Fantastický zásah Karpiaka hneď v úvode zápasu. Náš brankár si dal pozor na koncovku Finea zblízka pri žrdi.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Slovenskú futsalovú reprezentáciu čaká vo vrcholiacej kvalifikácii ME 2022 ďalšie stretnutie. Sily si zmeria s tímom Azerbajdžanu. Zápas, ktorý sa bude hrať v Leviciach, je na programe o 16:00.

V tabuľke kvalifikačnej skupiny patrí Slovensku druhá priečka s počtom bodov 7. Azerbajdžan je prvý, na konte má 12 bodov. Tretie Moldavsko má 4 body, posledné štvrté Grécko 0. Do konca kvalifikácie zostáva odohrať ešte dve kolá a nikto nemá nič isté.

S Azerbajdžanom sme už v aktuálnej kvalifikácii hrali, podľahli sme mu 1:4, náš jediný gól zaznamenal Tomáš Drahovský.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.