02.04.2021, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Tomáš Němčík

Tipsport: 4.82 4.56 1.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 23 – 47 | Přesilová hra: 0/1 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 2

Dustin Tokarski (BUF) – 44 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93,6%, odchytal 62:39
Igor Šesťorkin (NYR) – 21 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,3%, odchytal 64:26

Filip Chytil (NYR) 1+0, 0 účast, 2 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 10:02
Libor Hájek (NYR) 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, 0 TM, čas na ledě 12:36

1. Dustin Tokarski (BUF) – 93,6% úspěšnost zákroků
2. Colin Blackwell (NYR) – 1+0
3. Artěmij Panarin (NYR) – 0+2 (03:47:02)
Skončilo utkání mezi Buffalem a newyorskými Jezdci, které muselo rozhodnou až prodloužení. Kromě první periody byli v utkání lepší hosté, kteří také nakonec poměrem 2:3 po prodloužení zvítězili. Rozhodující branku obstaral v poslední minutě prodloužení Mika Zibanejad.

64:32

64:32 Mika ZIBANEJAD - 2:3

64:32

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté rozhodují toto utkání! Po dobré obranné práci Adama Foxe se do přečíslení dva na jednoho dostali dva nejlepší útočníci Jezdců, když MIKA ZIBANEJAD zužitkoval přesnou přihrávku Artěmije Panarina k ráně z první, která skončila v síti. Asistence: Artěmij Panarin a Adam Fox.

63:57

Po křižném pasu Jeffa Skinnera měl dobrou šanci Taylor Hall, kterého Igor Šesťorkin vychytal.

63:09

Rána Tage Thompsona skončila na zadním mantinelu, kde se k puku dostali hosté, ale i ti o něj rychle přišli.

62:26

Na opačné straně se do střelecké pozice dostal Rasmus Ristolainen, jehož ránu K’Andre Miller ztečoval do ochranné sítě.

62:00

Po pasu Ryana Stroma byl ve stoprocentní šanci K’Andre Miller, ale ten z dobré pozice minul.

61:04

Po přihrávce Miky Zibanejada pálil z první Artěmij Panarin, avšak nepřesně.

60:25

U kotouče jsou zatím Jezdci, kteří hledají vhodnou příležitost na usazení se v útočném pásmu.

Sabres právě vstřelili branku!
Domácí vyrovnávají skóre zápasu z poslední šance! Casey Mittelstadt našel pasem od mantinelu dobře postaveného TAGE THOMPSONA, který přesnou ranou k zadní tyči srovnal skóre zápasu. Asistence: Casey Mittelstadt a Sam Reinhart.

59:30

Chris Kreider mířil do odkryté brány, ale Rasmus Dahlin si připsal úspěšný brankářský zákrok.

58:57

Domácí neudrželi kotouč v útočném pásmu, a tak je hra kvůli ofsajdu přerušena.

58:25

Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli!

2:3

Branky a nahrávky: 3. Asplund (Skinner), 60. T. Thompson (Mittelstadt, S. Reinhart) – 27. Blackwell (Panarin, R. Strome), 47. Chytil (J. Gauthier, Lafreniere), 65. Zibanejad (Panarin, Fox)

Buffalo Sabres: Tokarski (Ullmark) – Bryson, Ristolainen (A), Dahlin, Jokiharju, C. Miller, Montour – Olofsson, S. Reinhart (A), Okposo (A) – Hall, Mittelstadt, T. Thompson – Skinner, Sheahan, Asplund – Rieder, Eakin, Fogarty.

New York Rangers: Šesťorkin (Kinkaid) – R. Lindgren, Fox, K'A. Miller, Trouba (A), Hájek, Br. Smith – Kreider (A), Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Kakko – Lafreniere, Chytil, J. Gauthier – Di Giuseppe, Rooney, Blackwell.

Rozhodčí: St. Pierre, O’Donnell – Baker, Gibbons

02:06 BUF 1:0 Asplund (Skinner)
17:34 BUF 2 Mittelstadt, hrubost
19:56 NYR 2 Di Giuseppe, sekání
26:40 NYR 1:1 Blackwell (Panarin, R. Strome)
34:55 BUF 2 C. Miller, podrážení
46:17 NYR 1:2 Chytil (J. Gauthier, Lafreniere)