Španělská LaLiga

Villarreal CF – Atlético Madrid

0:2

konec (0:0)

28.02.2021, 21:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • 25. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 3.45 2.93 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (23:04:00)

Fauly: 15:19
Zápas je u konce, Villarreal i přes velkou snahu a bojovnost prohrává doma s Atléticem Madrid 0:2. Domácí byli v prvním poločase o něco aktivnější, ale Atlético se celkem bez problému bránilo a když cítilo šanci, vyráželo do protiútoku. Po jednom takovém brejku se dostali hosté k rohovému kopu, po kterém následoval centr Lemara na zadní tyč a hlavička Stefana Saviče, po které se míč od zad Alfonsa Pedrazy odrazil do sítě. Gól rozhodčí uznal až po poradě systému VAR. Největší šanci na vyrovnání měli domácí ve 36. minutě, po zakončení Morena byl míč na brankové čáře, za ní se ale nedostal. Druhý poločas byl podobný, Villarreal stále bušil do obrany Atlética, která někdy i se štěstím vydržela. V 70. minutě pak přišla pro domácí další rána v podobě gólu střídajícího Joãa Félixe na 2:0. Villarreal si vytvořili několik zajímavých šancí, ve kterých byli Moreno, Bacca či Baena, ale hosté vše ustáli.

90+2

90+1

Nastavují se pouze dvě minuty.

90

Villarreal se stále snaží vytěžit v závěru zápasu ze svého tlaku alespoň snižující branku, ale hosté zatím drží dvoubrankový náskok.

88

Carlos Bacca si našel prostor na střelu pravačkou, Oblak opět bez problému zasáhl.

86

Dani Parejo dostal přihrávku do vápna a hned z první vypálil. Trefil však jen prostor, kde zrovna stál Jan Oblak.

86

Po rohovém kopu se ještě ke střele dostal Jaume Costa, ale minul branku. Dnes zřejmě Villarrealu není přáno.

85

Znovu musel Jan Oblak zasahovat, tentokrát se musel vytáhnout proti prudkému voleji Álexe Baeny. Míč vytýhl nad břevno.

84

Jaume Costa z pravé strany posílal vysoký centr před branku, míč skončil ale jen v rukou brankáře Oblaka.

83

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Lucas Torreira.

82

Po rohovém kopu střílel zpoza vápna Álex Baena a jen těsně minul pravý horní roh branky Atlética.

82

Samuel Chukwueze se pěkně uvolnil směrem do vápna a nasměroval míč před branku. Tam však nenašel žádného ze svých spoluhráčů. Bude z toho rohový kop.

80

Další akce Villarrealu po pravé straně skončila jen útočným faulem, hrát tak budou moci hosté.

78

Další obrovská šance Villarrealu zůstává nevyužita. Moreno našel před brankou Baccu, ten ale ze skvělé pozice minul branku.

77

Hosté pouze odkopli balón na polovinu soupeře a opět budou vyčkávat, s čím přijde soupeř.

76

Rozhodčí odpískal faul ve středu pole, hrát budou moci domácí. Atlético se mezitím opět zatáhlo na svou polovinu.

75

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Geoffrey Kondogbia.

0:2

konec (0:0)

Branky: 27. Pedraza (vla.), 70. Félix

Karty:   32. Jaume Costa (VLR), 51. Albiol (VLR) – 35. Felipe (ATM), 45+4. Lemar (ATM), 47. Saúl (ATM)

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:1. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:19.

Villarreal CF: Asenjo – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Pedraza (60. Estupiñán) – Trigueros (71. Baena), Capoue (71. J. Costa), Parejo – Chukwueze, G. Moreno, Moisés Gómez (60. Bacca).
Náhradníci: Rulli – Bacca, Baena, J. Costa, Estupiñán, Ra. Funes Mori, Niño, Raba, Ratiu.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, Savić, Felipe, Hermoso – M. Llorente, Koke (C), Saúl, Lemar (46. Félix) – Á. Correa (83. Torreira), L. Suárez (75. Kondogbia).
Náhradníci: Grbić – M. Dembélé, H. Herrera, Kondogbia, Félix, Torreira, Vitolo, Lodi.

Rozhodčí: de Burgos – Perez, Núnez