Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – AS Saint-Étienne

2:1

konec (0:1)

28.02.2021, 15:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient). • 27. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 3.02 3.24 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle. (16:56:54)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:15.
Domácí díky Armandovi Laurienteovi otočili ve druhé půli nepříznivý stav a radují se z velice důležitého a cenného vítězství. Útočník Lorientu vstřelil obě branky, naopak za hosty v tomto dějství neskóroval už žádný z hráčů.

90+4

90+3

Lorient drží míč daleko od své svatyně, duel pomalu směřuje k závěrečnému hvizdu.

90+2

Adrian Grbic zůstal ležet na trávníku a na nohy se mu moc nechtělo. Rozhodčí přesto nechává ve hře pokračovat.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90+1

Jessy Moulin vyboxoval balón do bezpečné vzdálenosti.

90

Rohový kop pro hostující tým.

88

Domácí odkopli balón jen na soupeřovu stranu, nyní se spíš budou už jen bránit.

88

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Aimen Moueffek, přichází Maxence Rivera.

86

86. Armand LAURIENTE - 2:1

86

Lorient právě vstřelil branku!
ARMAND LAURIENTE svým druhým gólem otáčí průběh zápasu. Mendesova přihrávka zprava projela skrz pokutové území na levou stranu, kam naběhl zmíněný domácí útočník, který zblízka zamířil do volné části hostující svatyně.

84

Žlutou kartu dostává za faul Lucas Douath (AS Saint-Étienne), který byl na hřišti sotva minutu.

83

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Adrian Grbic.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Adil Aouchiche.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mahdi Camara, přichází Lucas Douath.

82

Stejný hráč o chvíli později pálil bez přípravy zhruba z úrovně penalty, avšak vysoko nad břevno.

80

Na druhé straně nabíhal do šance Arnaud Nordin, jeho přihrávka před bránu byla zblokována vracejícími se obránci.

2:1

konec (0:1)

Branky: 66. Lauriente, 86. Lauriente – 14. Moukoudi (Nordin)

Karty:   48. T. Chalobah (LOR) – 56. Debuchy (SET), 73. Moueffek (SET), 84. Douath (SET)

FC Lorient: Dreyer – H. Mendes, Laporte, Gravillon, Le Goff – Abergel (C) – Le Fée (61. Wissa), T. Chalobah, Monconduit (61. Lemoine), Boisgard (61. Lauriente) – Moffi (83. Grbic).
Náhradníci: Nardi – Hergault, Wadja, Lemoine, S. Marveaux, Wissa, Grbic, Lauriente, Hamel.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Trauco – Neyou – Bouanga, M. Camara (83. Douath), Youssouf (59. Moueffek, 88. Rivera), Nordin (83. Aouchiche) – Modeste (60. Abi).
Náhradníci: Bajič – Kolodziejczak, Douath, Aouchiche, Rivera, Moueffek, Sow, Abi, Monnet-Paquet.

Rozhodčí: S. Frappart – Y. Boutry, M. Annonier