24.02.2021, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Michal Raška

Tipsport: 3.07 4.26 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (04:14:16)
Jonathan Bernier (DET) – 31 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,9%, odchytal 57:26
Pekka Rinne (NSH) – 24 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
Filip Hronek (DET) – 0+0, +/- 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 24:54
Filip Zadina (DET) – 0+0, +/- 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 15:12

1. Filip Forsberg (NSH) 1+1
2. Pekka Rinne (NSH) – 24 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%
3. Eeli Tolvanen (NSH) 1+0
Je konec. Nashville Predators zvítězil nad Detroitem Red Wings poměrem 2:0. Na první branku tohoto utkání jsme si museli počkat dlouho, jelikož ta ve 37. minutě z hole Forsberga nebyla uznána. Ale právě Filip Forsberg se nakonec postaral o úvodní gól, který vstřelil ve 45. minutě a poslal hosty do vedení. Predators tato branka hodně nakopla v 50. minutě je poslal do dvoubrankového vedení Eeli Tolvanen. Konec utkání už si hostující mužstvo pohlídalo.

59:54

Vladislav Naměstnikov posléze vypálil z levé strany, ale jeho ránu vychytal Pekka Rinne a Detroit už nemá čas na srovnání.

59:29

Zadina poslal puk před bránu, kde přišlo zakončení, ale Pekka Rinne si připisuje dobrý zákrok.

59:02

Predators se podařilo dostat ze své třetiny, ale nikoliv ke střele na prázdnou bránu.

58:39

Posléze ovšem Nashville Predators vyhodil puk jen na zakázané uvolnění.

58:16

Domácí celek ale stále drží puk v útočném pásmu a je v tlaku.

57:58

Bobby Ryan vypálil z pravé strany, ale jeho pokus vyrazil brankář Pekka Rinne.

57:36

Detroit Red Wings hraje v šesti bez brankáře!

56:58

Filip Forsberg se snažil z levé strany najít před bránou Viktora Arvidssona, ale ten na puk nedosáhl.

56:27

Jonathan Bernier si dokázal poradit se střelou soupeře a chytil kotouč do lapačky.

55:30

Posléze přišla střela Matta Ducheneho z pravé strany, ale Jonathan Bernier připraven.

55:21

Rocco Grimaldi se opřel do kotouče, ale jeho rána skončila pouze nad bránou.

54:49

Rocco Grimaldi se snažil projít středem hrací plochy, ale kotouč mu utekl od hole.

53:44

Zakončení hostujícího hráče po objetí branky skončilo nepřesně.

0:2

Branky a nahrávky: 45. F. Forsberg (Josi, Mikael Granlund), 50. Tolvanen (F. Forsberg, Josi)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Greiss) – Hronek, DeKeyser, Merrill, M. Staal, Djoos, Nemeth – Helm, D. Larkin (C), Mantha – Zadina, Fabbri, B. Ryan – Naměstnikov, Gagner (A), Filppula – Erne, Glendening (A), Bromé.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Harpur, Benning, Borowiecki – Arvidsson, Mikael Granlund, F. Forsberg (A) – Grimaldi, Duchene, Järnkrok – Tolvanen, Johansen, Cousins – Kunin, Sissons, Haula.

Rozhodčí: Walsh, St. Laurent – Flemington, Nagy

08:42 DET 2 Merrill, nedovolené bránění
25:54 DET 2 Erne, podrážení
27:38 NSH 2 Josi, nedovolené bránění
44:19 DET 2 Naměstnikov, držení
44:35 NSH 0:1 F. Forsberg (Josi, Mikael Granlund)