22.02.2021, 15:00 • Arena Mytišči, Mytišči • Tomáš Kubečka

Tipsport: 6.05 5.79 1.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:14:32)
Československá stopa v utkání

Vojtěch Mozík (KUN) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:09
Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:57
Střely na branku: 20 – 33
Je konec! Petrohrad dokonal fantastický obrat v dnešním souboji během poslední třetiny! Kunlun po čtyřiceti minutách vedl 3:0 a v úvodu třetí části hrál přesilovku pěti proti třem. Tu však Petrohrad ubránil a přišla fantastická otočka. Ve 45. minutě snížil Malte Strömwall. O dalších třicet sekund později přidal druhou branku Kirill Marčenko. Domácí kouč si poté vzal oddechový čas, ale hráči Kunlunu dali Petrohradu šanci na přesilovku. V ní pět minut před koncem vyrovnal Malte Strömwall. V závěru už to vypadalo, že duel půjde do prodloužení, ale čtrnáct sekund před koncem rozhodl o vítězství Petrohradu Kirill Marčenko.

59:46

59:46 Kirill MARČENKO - 3:4

59:46

Petrohrad právě vstřelil branku!
Neskutečné! Petrohrad čtrnáct sekund před koncem základní hrací doby dokonal obrat během jediné třetiny! V útočném pásmu si na přihrávku od zadního mantinelu sjel KIRILL MARČENKO a pohotovou střelou podle všeho rozhodl o triumfu Petrohradu! Asistence: Kirill Kirsanov, Vladimir E. Tkačov.

59:01

Zasahovat však musel Hellberg. Mezi kruhy se do puku bekhendem opřel Tyler Wong, ale hostující brankář udržel jeho pokus mezi svými betony.

58:35

Vladimir E. Tkačov si ve středním pásmu pohrál s kotoučem a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Na led naskakuje elitní formace Petrohradu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:34

Linden Vey dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jenže se nedokázal otočit kolem obránce a přišel o kotouč. Kunlun nyní aktivitu Petrohradu otupil.

57:05

Jason Fram se za vlastní brankou dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej obloučkem poslal do středního pásma. Kunlun chce z utkání alespoň bod.

56:29

Vojtěch Mozík na opačné straně nahodil puk na branku od modré čáry, ale připravený Hellberg jeho zakončení viděl a schoval puk v lapačce.

56:05

Dinar Chafizullin rozjel další akci Petrohradu z obranného pásma. Hostující celek je smazáním tříbrankového manka pořádně nabuzený a tlačí se vpřed.

55:38

Dinar Chafizullin střílel od modré čáry. Před brankou domácího celku výborně operoval Vey, ale pozorný domácí brankář ránu vykopl betonem do rohu.

55:09

55:09 Malte STRÖMWALL - 3:3

55:09

Je vyrovnáno! Petrohrad dokázal bleskově využít početní převahu a dotahuje náskok činského celku! Na přihrávku mezi kruhy si počkal MALTE STRÖMWALL a příklepem přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Kirill Marčenko, Linden Vey.

54:28

Petrohrad si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Vjačeslav Leščenko.

3:4

Branky a nahrávky: 4. Šaškov (Nikolišin, Chelios), 16. Wellman (Shinkaruk, Werek), 38. S. Foo – 45. Strömwall, 46. K. Marčenko (Brinkman, M. Aaltonen), 56. Strömwall (K. Marčenko, Vey), 60. K. Marčenko (Kirsanov, V. E. Tkačov)

Red Star Kunlun: Šikin (J. Smith) – Sproul (A), Baldajev, Chelios (A), Mozík, Šustr, Fram, Starikov – S. Foo, Lockhart (C), Wong – Shinkaruk, Wellman, Werek – Toropčenko, Collins, Leščenko – P. Foo, Nikolišin, Šaškov – Bakanov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Askarov) – Bengtsson, Galeňuk, Chafizullin (A), Dyblenko, Antipin, Kirsanov, Jarulin, Brinkman – Nikolajev, Kameněv, K. Marčenko – Čibrikov, M. Aaltonen, Starkov – Grošev, Kukštel, Strömwall – Timkin (C), Vey (A), V. E. Tkačov.