20.01.2021, 01:07 • BB&T Center, Sunrise • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.0 3.85 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:02:30)

2. Carter Verhaeghe (FLA) 2+0
3. Dominik Kubalík (CHI) 2+1
Česká a slovenská stopa v utkání
Radko Gudas (FLA) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:01
Dominik Kubalík (CHI) – 2+1, +1 účast, 8 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 13:37
David Kämpf (CHI) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:40

Sergej Bobrovskij (FLA) – 29 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,8%, odchytal 62:24

Kevin Lankinen (CHI) – 23 zákroků, 5 OG, úspěšnost 82,1%, odchytal 62:14
Střely na branku: 28 – 33
Je konec! Florida nakonec zvládla prodloužení a bere i druhý bod! Domácí celek byl v prodloužení o něco aktivnější a dočkal se šancí. Weegar v první velké šanci ještě selhal, ale na po třech minutách rozhodl Frank Vatrano.

62:50

62:50 Frank VATRANO - 5:4

62:50

Florida právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Florida nakonec získává i druhý bod za vítězství v prodloužení! Barkov zavezl puk do útočného pásma, kde skvělým pohybem uvolnil spoluhráče, vyslal nelapitelnou přihrávku a FRANK VATRANO pohotovou střelou do odkryté části branky rozhodl! Asistence: Aleksander Barkov, MacKenzie Weegar.

62:33

Sergej Bobrovskij si dal pozor na další nebezpečné zakončení z pravé strany a připsal si důležitý zákrok. Vhazuje se po jeho levici.

62:10

Kubalík dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně útočného pásma, ale jeho pokus příklepem prosvištěl kolem zadní tyčky.

61:35

Patrick Kane vypálil v útočném pásmu, ale Strolman jeho pokus srazil do rohu ledové plochy. Zatím sledujeme hodně svižné prodloužení.

61:00

MacKenzie Weegar dostal přihrávku mezi kruhy, ale hostující brankář se skvěle přesunul a vytáhl neskutečný zákrok vyrážečkou!

60:32

Ekblad vybojoval puk na modré čáře a pomohl si zpětnou přihrávkou. Domácí hokejisté se postupně dokázali prostřídat.

60:10

Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení a ihned se vydali do útočného pásma. Barkov zatím pouze objel branku Chicaga.

60:01

Střely na branku: 25 – 32
Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Chicago sice vstoupilo do třetí třetiny o něco lépe a Kurashev poslal hosty do vedení. Na opačné straně však dokázal vyrovnat Yandle. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

5:4

Branky a nahrávky: 14. Verhaeghe (Barkov, Duclair), 17. Hörnqvist (Yandle, Ekblad), 23. Verhaeghe (Duclair, Wennberg), 48. Hörnqvist (Yandle, Huberdeau), 63. Vatrano (Barkov, Weegar) – 19. D. Kubalík (Wallmark, Keith), 29. D. Kubalík (Keith, Wallmark), 40. P. Kane (C. Murphy, Zadorov), 47. Kurashev (D. Kubalík, Boqvist)

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad, Weegar, Strälman, Stillman, Gudas, Yandle – Duclair, Barkov, Verhaeghe – Hörnqvist, Wennberg, Huberdeau – Tippett, Luostarinen, Vatrano – Connolly, Acciari, Lomberg – Hinostroza.

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – C. Murphy, Keith, Boqvist, Zadorov, Mitchell, de Haan – P. Kane, Suter, DeBrincat – Kurashev, D. Strome, D. Kubalík – A. Shaw, Wallmark, Janmark – Carpenter, Kämpf, Highmore.

Rozhodčí: Chmielewski, Lee – Berg, Baker

13:25 FLA 1:0 Verhaeghe (Barkov, Duclair)
16:03 CHI 2 D. Strome, podrážení
16:17 FLA 2:0 Hörnqvist (Yandle, Ekblad)
16:43 FLA 2 Barkov, nedovolené bránění
18:40 CHI 2:1 D. Kubalík (Wallmark, Keith)