19.01.2021, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.76 3.79 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:16:41)
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) – 27 minut, 1 inkasovaný gól
Střely na branku: 19 – 29
Je konec! Petrohrad nakonec zvládl dnešní souboj na ledě Jekatěrinburgu a vítězí 3:1. Hostující celek byl ve třetí třetině plně koncentrován na defenzivu a soupeře prakticky nepustil do šancí. Naopak na opačné straně hrozil hlavně Morozov, ale Gross už další branku nepustil.

59:12

Podkolzin se dral do útočného pásma, ale na modré čáře mu obránce přizvednutím hokejky zamezil v zakončení.

58:40

Nyní už domácí brankář Gross zůstává na střídačce a Jekatěrinburg zkouší vyrovnat v šesti!

58:32

Petrohrad navíc drží kotouč na hokejkách a domácímu celku zatím nedovoluje ani hru bez brankáře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:32

Joonas Kemppainen se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho pokus zaklenutím zastavil obránce Holzer.

57:10

Brooks Macek ustál souboj v obranném pásmu a přitlačil soupeře k mantinelu. Petrohrad o kotouč nakonec přišel a musí spěchat zpět.

56:24

Kuzmenko zůstal sám na pravém kruhu, odkud pálil příklepem, nicméně Gross si dal na střelu pozor a schoval puk do lapačky.

56:03

Joonas Kemppainen se prosmýkl do útočného pásma, kde si hledal prostor pro zakončení, ale Holzer mu puk na poslední chvíli vypíchl.

55:28

55:05

Další vyhození hostujícího celku přes všechny čáry. Obrana hostujícího celku zatím zasluhuje za dnešní výkon podtrženou jedničku.

54:18

Rozhodčí viděl navíc přihrávku rukou v útočném pásmu a hra se znovu stěhuje za modrou čáru. Na hokejistech v červeném už je vidět frustrace.

54:00

Petrohrad bez problémů vyhodil kotouč přes všechny čáry za branku domácího celku. Jekatěrinburg se dnes během přesilovek trápí.

53:28

Jekatěrinburg si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Vasilij Podkolzin.

53:05

Petrohrad se nyní ubránil jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění. Jekatěrinburg v posledních minutách nakonec zařadil vyšší rychlost.

1:3

Branky a nahrávky: 8. Dacjuk (Golyšev, Ch. Genoway) – 26. Burdasov (Bengtsson, Ivan Morozov), 33. Ivan Morozov (Burdasov, Kuzmenko), 38. Grošev (Ožiganov, Podkolzin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (27. Gross) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, Berezin – Golyšev, Dacjuk, Makejev – Macek, Holland, Bočarov – Obidin, Protapovič, Chripunov – Litovčenko, Žukenov, Ovčinnikov – Zacharov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Askarov) – Bengtsson, Galeňuk, Fantenberg, Ožiganov, Antipin, Kirsanov, A. Bělov – Strömwall, Kemppainen, E. Galimov – Burdasov (A), Ivan Morozov, Kuzmenko – Ketov (C), Kukštel, Timkin – Podkolzin, Cicjura, Grošev.

Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Antonov, Viljugin